3/13/2012

The Hunger Games Premier // Kim Ne Giymiş ?


Bir çok tanıtımları düzenlendi , vsvs. Dün gece premier ' i vardı . Şöyle kapsamlı bir düzenleme yapıp , yazıyım dedim -ki bilirsiniz hiç bir gala ws. tüm giysileri koymam :)  Öncelikle jennifer ' n gold elbisesini çok beğendiğimi söylemek istiyorum :) Neyse sıra sıra gidelim . 

1-Elizabeth Banks (Effie Trinket) kırmızı mini elbisesi , krem+kahve karışımı ayakkabıları hoş . Yani dışardan bakıldığında bir kusur görülmüyor . Belki saçları , basit gibi duruyorlar fakat o kadar gözede batmıyor ...

2-Jennifer Lawrence ( Katniss Everdeen) Altın renkli , karnında pencereleri olan bu elbisesi çok hoş :) Jennifer ' a çok yakışmış . Saçını yakından görmek için sondan 2. resmee :) saçlarındada elbisesiyle aynı tondan tokalar var .. Çokça hoş ...

3-Miley Cyrus . Miley Liam 'n sevgilisi olaraktan orada bulunuyordu . Bir büstiyer ve etek 2'lisi Miley'ye çok yakışmış .Büstiyerini pek beğendim sayılmaz fakat eteğini çok beğendim .. :) 

4-Willow Shields ( Primrose Everdeen )  12 yaşındaki Willow 'n elbisesi yaşına uymuş olsada ayakkabılarını beğenmedim .Birbirleriyle uyumlu değiller .. Yaşından dolayı topuklu giysin demiyorum fakat hoş bir babet giyebilirdi -Glitterbabet'deolabilir- 

5-Jacqueline Emerson ( TilkiSurat ) Ah şu saçlaar ( hürremsaçı :p ) Pek yakışıyor yeşil renk :) Çokça hoş olmuş . Bir tek çantayı beğenmedim :p Hoş :)

6-Leven Rambin ( Glimmer ) Ahh leven sarışın bomba ! Sarı saçlar kırmızıyla birleşince nefiss olmuş .Ama ben yine çantayı beğenmedim :( .

7-Isabella fuhrman ( Clove) 15 yaşında çıtır kızımız ( benden 1 yaş büyük :p ) Gümüş elbisesi ,çantası çok uyumlu .. Ayakkabılarını pek beğendim sayılmaz ama fazlada göze batmıyor :) 

8-Amandla stenberg ( Rue ) 14 yaşındaki kızımızz ( benle aynı yaştaa :D ) Yeşil elbisesi , çiçekleri yeşilliği anımsatıyor .. Kitaptaki gibi çiçekler içindeki Rue ! Şimdilik bu kadar :) 
Sizin beğendikleriniz var mı ? 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.