5/06/2012

Yaz Renkleri || Nasıl kombinleriz ? Ne yapalım


Yaza  yaklaştıkça   yaz hazırlıkları  hızla devam ediyor . Eee hal böyle olunca , postlarada yaz geliyor . Yaz iyice yaklaşında böyle seri postlarım devam edecek gibi . Bikini dosyamızdan sonra  yaz renkleri  dosyamızı açmış bulunmaktayım . Önce hangi renkler yaz renkleri bundan başlayalım . Önce kendinize bir sorun , yaz renkleri neler ? yaz denilince hangi tonlar aklımıza gelir ? Bu sorulardan sonra benim aklıma gelenlerle size bir post hazırladım . Bakalım benim renklerim neler ? ;
  Mint yeşili : Öncelikle bir çok blogada konu olan bir renk , bir trend .Ben bilerek yazmamıştım . Nasıl olsa her blogdan okumuşsunuzdur. Ama hal böyle olunca ,yaz renkleri dosyamıza koymamak olmazdı . Şimdilik mint'n yazlık kullanımından biraz örnek koyalım devamı gelecektir . :)Mint'ten hafif yeşile doğru kayalım . Bu tonlamalar bu yaz herkesde olacak . Bu yandaki ablamız , yeşille mint arasındaki uyumu nasıl yakalamış değil mi ? :)


Narçiçeği-Kırmızı : Özellikle bronz tenlerde nefis duran bu renk . Yazların vazgeçilmezi olacak . Metal parçalarla kombinlenmesi ayrı bir güzellik katıyor yahu ..

  


Sarı : Yaz'ın zaten en vazgeçilmezidir sarı. Yıllardır , yüzyıllardır ... Ama sarıyı ceketlerde kullanma taraftarıyım ben . İçinde Karl t-shirt 'de esprili olmuş değil mi ? :)


Yaz mevsiminin genelini yazmaya çalıştım . Beğenilirse bu dosyanında devamı gelir değil mi ? :)

3 yorum:

  1. ilk fotoğraftaki eteğe ve ayakkabıya bayıldım.

    YanıtlaSil
  2. elbiseler güzel de en üstteki takılar kokoş bee.
    :)

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.