Ana içeriğe atla

Cannes 15 ' Katrina Kaif.

Cannes yavaş yavaş sona yaklaşırken bende bollywood güzellerinin Cannes kombinlerini derledim toparladım size getirdim!
Katrina Kaif çekimleri hala süren filmi Fitoor için saçlarını kızıla boyatmıştı.Bir ara siyah saçlarına gerimi döndü dedikoduları dolaşsada ortalıkta,hala kızıl saçlarıyla beraber.

Açılış gününde beyaz üzerine siyah bantlı elbisesi ile karşımıza çıktı.
Son zamanlarda çıkan kilo mu aldı? sorularına karşılık çok zayıfladığını gösteren bir elbiseydi bu.
Bu elbise ile beraber bel kısmı herşeyi açıklamakta.Sırf bu yüzden elbisesini çok çok çok beğendim!

İlk gün kırmızı halıda giydiği romantik dantel elbisesini her ne kadar beğensemde onun vücudunda tatlı göbüşüyle güzel durmamış.Bir elbise nelere kadir beyaz elbisede zayıf gözükürsün siyahda tatlımı tatlı bir çıkıntın çıkar.
2. gün giydiği kırmızı elbise tüm haber sitelerinde kırmızının 50tonu diye yorumlandı.

Takım yaratmak için okey,güzel seçim heryer kırmızı dehşetli tamam.

Kırmızıyıda seviyoruz dedikte,her kırmızıda güzel durmuyor kardeşim.

Gözüm yandı.
 
Cannes 15'Sonam Kapoor yazısı ile görüşmek üzere!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kimdir ? : G-Dragon

Uzun zamandır çiziktirmediğim bloguma birşeyler yazma vakti gelmiş gibi gözüküyor.En azından buralara bir şey yazmanın beni rahatlattığı günlere dönmek istiyorum. Şimdi gelelim aaaylar sonra buraya beni döndüren ve umarım sık sık yazı yazmama bir basamak / vesile olacak asıl konumuza. Bugün fangirllük duygularımın yanı sıra sanatıyla,giyimiyle,zekasıyla herkesten ayrı tuttuğum birini sizlere sunmak istedim. Kwon Ji Yong na'mı diyar : G-DRAGON! Kwon Ji Yong yani G-Dragon bir K-pop sanatçısı/idolu -bana göre k-pop'pın çok çok üstünde bir adam,hatta dünya çapında biri- Kendisi 18 Ağustos 1988 doğumlu, yaklaşık 5 yaşından beri müzik/eğlence sektörünün içinde. 13 yaşından 18 yaşına kadar YG Entartainment'da stajyerlik yaptı.18 yaşında korenin en ünlü grubu BIGBANG  ile çıkış yaptı.Grubun lideri,şarkı yazma makinesi,fashionistası G-Dragon böylelikle tüm dünyaya duyrulmuş oldu. G-Dragon sanatsal zekasıyla ve çalışma hırsıyla cidden saygı duyulası bir adam ( fangirl

New

Gömlek aşkımı bilmeyen yoktur herhalde ... Çünkü bu aşkla hasta olmama rağmen dün avm'ye gittim. Yarı baygın yarı uyanık gömlek aradım diyebilirim ( görülmesi gerekilen bir tipti :D ) Aslında amacım buz mavisi kot gömlekti fakat bulamadım .Ve 2. seçeneğim kareli gömlekti .Aslında her mağazada kareli vardı fakat , gözüme hiç biri cazip gelmedi  :D Vee bunu nerden aldım dersiniz ? Lcw erkek bölümünden biraz bol geliyor ama darda sevmem zaten bulamadık napalım erkek bölümünden aldık :)  Sizce nasıl ? 

Röportaj Doksanların Özlem'i [Zeynep Anıl] ^^

Bu gün,şu saatte mutluluktan uçtugum bir röportajı gerçekleştirdiğim için mutlu olduğumu söylemek istiyorum.Çok sevilesi bir insan olan,Doksanlar güzeller güzeli Zeynep Anıl beni kırmadı ve sorularımı cevapladı. 1-Zeynep Anil kimdir ? Bir kaç cümleyle anlatabilir misin ? :-) Zeynep Anıl Tatdıran 11.04.1993 İstanbul doğumlu hem güçlü hem mutlu bir Koç kadınıdır. 2-Henüz 9 yaşındayken sektöre adım atmışsın.İlk yapımına nasıl kabul edildin ?  İlk yapımım benim için büyük tesadüftü. İyi bi menajerin sahip olduğu bir cast ajansında kayıtlıydım. Şimdilerde yeni yeni fark ettiğim şanslı yapım beni Yağmur Zamanı dizisinin yapımcısı Erol Avcı ve yönetmeni Dilek Gökçin ile tanıştırdı.  3-Daha önce Doktorlar,Küçük Kadınlar,Sıla gibi önemli yapımlarda yer almışsın,ama Doksanlar senin kendini gösterdiğin,yani parladığın yapım değil mi ? Çok doğru. Hep güzel insanlar ve güzel projelerde çalıştım evet ama  Doksanlar, Mint yapım, Birol Güven ve yönetmenin Uğur Yağcıoğlu beni