2/10/2012

Açlık Oyunları /Hunger Games ~
Bir zamanlar Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin yıkıntıları içerisinde Panem ulusu yaşamaktadır.Başkent Capitol'ün etrafında 12 bölge bulunmaktadır.Capitol şiddetli ve acımasızdır ve bölgeler bir hat boyunca sıralanmıştır.Onların her biri her yıl yapılan Açlık oyunlarına katılmak zorundadır.Yarışma için her bir bölgeden yaşları 12 ila 18 arasında değişen birer erkek ve bir kız çocuğu göndermek durumundadır.Açlık oyunları TV'den canlı yayınlanan ölümüne bir kavgadır.
On altı yaşındaki Katniss Everdeen annesi ve 12 yaşındaki kızkardeşi ile yaşamaktadır.Oyunlarda kızkardeşinin yerine geçerek ölüm cezasını üzerine alır.Ancak Katniss daha önce de ölüme çok yaklaşmıştır ve bu kez kızkardeşi için ikinci kez hayatta kalma mücadelesi verecektir.Gerçekten ne anlama geldiğini bilmeden bir yarışmacı olmuştur.Eğer bu mücadeleyi kazanırsa hayatta kalma seçeneğini başlatmış olacaktır.
Kazanmak ün ve talih anlamına gelir. Kaybetmek ise kesin ölüm. Açlık Oyunları başlasın!

Bu filmi 23 martta sabırsızlıkla bekliyorumm :) Güzel ve maceralı bir filme benziyor :) Jennifer Lawrence ve josh hutcherson başrol oyuncuları .. Tabiki josh için izliyoorum .. Gerçekten çok güzel bir filme benziyor 

fragman;
İzleyecek olanlar ? 23 martta vizyona girecek ! 


4 yorum:

 1. Çok merak ettim. Kesinlikle izlerim :)

  YanıtlaSil
 2. izleyip yazarım.
  okursun belki.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle izle :D bende izliycem yaz okurum :D

   Sil

Yazsanaağğ.