3/09/2014

Röportaj Doksanların Özlem'i [Zeynep Anıl] ^^

Bu gün,şu saatte mutluluktan uçtugum bir röportajı gerçekleştirdiğim için mutlu olduğumu söylemek istiyorum.Çok sevilesi bir insan olan,Doksanlar güzeller güzeli Zeynep Anıl beni kırmadı ve sorularımı cevapladı.

1-Zeynep Anil kimdir ? Bir kaç cümleyle anlatabilir misin ? :-)

Zeynep Anıl Tatdıran 11.04.1993 İstanbul doğumlu hem güçlü hem mutlu bir Koç kadınıdır.

2-Henüz 9 yaşındayken sektöre adım atmışsın.İlk yapımına nasıl kabul edildin ? 

İlk yapımım benim için büyük tesadüftü. İyi bi menajerin sahip olduğu bir cast ajansında kayıtlıydım. Şimdilerde yeni yeni fark ettiğim şanslı yapım beni Yağmur Zamanı dizisinin yapımcısı Erol Avcı ve yönetmeni Dilek Gökçin ile tanıştırdı. 

3-Daha önce Doktorlar,Küçük Kadınlar,Sıla gibi önemli yapımlarda yer almışsın,ama Doksanlar senin kendini gösterdiğin,yani parladığın yapım değil mi ?

Çok doğru. Hep güzel insanlar ve güzel projelerde çalıştım evet ama  Doksanlar, Mint yapım, Birol Güven ve yönetmenin Uğur Yağcıoğlu benim için büyük şans, büyük sorumluluk. Birlikte çalıştığım insanlar bana benim kendime güvendiğimden fazla güveniyorlar. Bu dünyada insanı mutlu etmeye fazlasıyla yetecek en önemli şey. 

4-Doksanlardaki karakterin Özlem ile Zeynep arasında benzeştirdiğini taraflar var mı,yoksa tamamen farklıyız mı diyorsun ?

Bağdaştırdığım bazı noktalar tabiki var ama Zeynep hiçbir zaman Özlem kadar net bir insan olamadı. Her zaman daha kararsız, son dakikaların insanıyım. Özlem yol gösterici ve gözlemci bir kız. Ben daha anda yaşıyorum galiba. 

5-Favori kokun ? :=)

Favori parfümüm gucci rush 26-Benim gibi fanatik Doksanlar izleyicileri adına soruyorum .. Özlem ile Atilla ilişkisi nasıl gelişecek ? Merakla bekliyoruz :)

Atilla özlem ilişkisinde özellikle bu gün artık seyircimiz bi oh diyecek sanıyorum. Çok ipucu vermek istemiyorum ama bu pazar demleyelim çayları, hep beraber Atv'de buluşalım hadi :)7-İnsanların dara düştüğü zaman kendisine söylediği,kendisini rahatlattığı bir kaç cümle vardır .. Hayat felsefemiz ya da mottomuz her neyse.Senin bir felsefen var mı? 

Bir hayat felsefesi yada motto üzerine yaşamıyorum. İnsan bazen o kadar farklı yerlerinden kırılıp o kadar derin ve başka başka üzüntüler yaşıyor ki bir kaç cümle bunlarla savaşamıyor. Ama ben sevgiyle ve şükürle besleniyorum. Herkesin sevgi ve şükürle tanışmasını umuyorum. Ruhu, bedeni, zihni, vicdanı bu kadar arındıran başka hiçbir şey yok.


8-Dizi nasıl gidiyor sence .. Dışarıdan ne gibi tepkiler alıyorsun ?

Bence Doksanlar çok iyi başlamış ve çok iyi devam eden bir proje. Aldığım tepkiler hep çok sıcak, çok samimi, çok tatlı. 

9-Son olarak benimle bu röportajı yaptığın için teşekkür ediyorum,ve Doksanların daha uzun uzun sezonlar sürmesini diliyorum :-)

Rica ederim. Sen çok özellikli bi insansın. Benim için büyük mutluluktu. Ben de bu sayede bu gün 20.00'de herkesi Atv ye davet etmiş ve büyük sürprizlerden haber vermiş oldum :)


Çığlıklar atarak bitirdiğim bu röportajı keyifle okumanızı diliyor,ve gidiyorum efenim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.