4/03/2012

Sarışın Güzel '//Chloe Moretz

Seviyorum böyle genç stillerin postlarını hazırlamayı , yaşlarımız hemen hemen aynı olduğu içinde olabilir :) 1 yaş fark var .En çokta Chloe 'yu severim .Tam bir sarışın güzel . Saçları bide gözleri  :) 15 yaşındaki oyuncu'nun biraz stilinden bahsedelim , neler giyiyor - nasıl tamamlıyor ? ;

Öncelikle sarı-siyah ikilisini öne alalım dedim .Bu renkler bana arımaya'yı çağrıştırdı . Birde bu gün ne giysem? de 2renk kombini vardı baya eleştirilmişti .Ama Chloe' bunu çok iyi kullanmışa benziyor :) En çok 2. kombini beğendim :) 

Burda ise davetlerdeki 2 parça giyimini ele aldım . Kız işini biliyor dicektim -ki vazgeçtim . Kızım sen 15 yaşındasın o ne 4. kombinin hali ?? 30 yaşındaki ablalarına benzemişsin . En çok kendisine 3. kombini yakıştırdım . Yaş/Boy/Tip olarak en uygunu o olmuş :) Sonrada 2. kombini beğendim . 1-4 I-ıh Uyumsuzsun bebeğim . :) 
Davetlerde tek parça elbiselerde rezaletsin . Bu kadar eleştirmek istemem ama 4. kombinini beğendim bir tek o kadar ötekileri ne öyle? Hele 1. kombin Allah korusuun . 


Vee , son olarak sokak stili ! Şunu görüyorum ki Chloe taktımı bir parçaya takandan . 3 tane çantasını  her yerde takmış bunu görüyorum :) Ve bir kazak+skinny 2^lisinden vazgeçememiş , ve o çantalardan altınada bir bot tamam :) Bak bunu sevdim . Yaz stillerinide bekliyoruuz :)


1.kombinini çok beğendim :) 2.sinde ise blazer 'ı :) 

Ve görüldüğü üzere Chloe Moretz  . 15 yaşına rağmen 8 ödülü var :)  . 4 yapımda rol almış . (  Big Momma's House 2 , Dirty Sexy Money , My Friends Tigger & Pooh , Desperate Housewives .)  Başarılı bir oyuncu :) 
Stil olarakta , ısabella 'da dediğim gibi , İKON OLMA YOLUNDA İLERLİYOR !  
Siz nasıl buldunuz ? :)

2 yorum:

Yazsanaağğ.