5/02/2012

Gömlekleri severiz .(yardım içinde bakabilirsinizz )


Bu sene artan gömlek aşkımı bilmiyen yoktur herhalde =) Yıllardır gömlek giymeyen ben bu sene daha doğrusu bu sezon ne olduysa , bir gömlek aşkı başladı üst üste bir gömlek alma , her gittiğim yerde gömleklere bakma felan :) Hal böyle olunca bloga koyma isteği geldi bendede ... 

Bu sene kareli gömleğin ayrı bi yeri var bende . Bu sene herkeste görülmeye başlandı . Hatta tüm dizilerdede :) Heryerde satılıyor .. Bir önceki new in postumda bahsettiğim gibi bende lcw erkek reyonundan edindim bir tane :) Bide mavi gömlek almıştım tabii oda candır . Gömlekler hertürlü kombinlenebiliyor . Basit şeylerde bile şıklığına şıklık katılabiliyor :)


Renk renk , desen desen , kareli vs. hepsi güzel hepsi çeşit çokca hoşlar . Zara,bershka,mango gibi bilinen magazalardada bulunabiliyorlar :) Size tek bir sorum var  ? Desenli gömlek nerde bulabilirim :) Bilen gören duyan varsa söylesin lütfen  :)Bunlarda benim bebeklerim =)) 

Acayip bir post oldu haha :D Yaratıcı olmaya çalışıyorum fakat post fikri gelmiyo :) Neyse yararlı olmuştur umarım görüşmek üzere ** :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.