7/25/2012

Yazın Ne Yapsak ? || Eski Diziler

Baktım her blog tavsiye veriyor , bende yazıyım dedim . Ama bir farkla , ben şimdi size tvd , supernatural izleyin felan demiyeceğim . Size bir tutkumdan bahsedeceğim :)

Benim için bir tutku haline gelen , eski diziler yaşıtlarıma göre şimdiki çekilen yabancı dizilerden çok ben eski dizileri seyrederim. Hemde bayağı hatim eder gibi her bölümü 5 kez seyretmişliğim olan diziler. Bunları buraya yazarak hem size tavsiye , hemde bilmeyenlere dizi tanıtımı gibi bir şey :)


1-Serseri:Bu diziyi hayal meyal hatırlıyordum . Bir kaç gün önce karşıma çıkınca bir daha izlemeye karar verdim .-ki şunu söylemeliyim ben bu diziyi izlerken Okan Yalabık'a aşıktım. Baya her hareketi , bakışı gülüşü felan etkilerdi beni çocuk aklı işte :) (gerçi hala çocuğuz ama :P)

2-Çemberimde Gül Oya : Dönem dizilerini ayrı bi severim zaten , o zamanki olayları yaşanmışları ,hatıraları bunları anlatan , kendini sevdiren bi dizi.
*Not : Eski dizi dedik ama araya yenilerden bir film sokalım dedim . Yaşanmış bir hikaye , Channing Tatum'un oyunculuğu süper , izlemeniz tavsiye .*Beyaz Gelincik : Güzel diziydi , bunu yeniden izlemeye başlıyacağım , burdada Mehmet Günsur'a aşıktım ben yaa , bende her diziden birine aşıkmışım :P ama karizmatikti ama dizide hakkını yemiyelim :P kısacası buda güzeldi .


En güzeli en sona :) Bu dizi zamanında seyretme imkanım yok , çünkü 98 yapımı ilk 2005 gibi seyretmiştim en son bu sene tüm bölümlerini bir daha seyrettim . İkinci bahar gerçekten seyredilmesi gereken bir dizi :) 

*Çoğunuz belki seyrettiniz , çoğunuz ilk defa duydunuz , izleyen varsa sevdiklerini/sevmediklerini yorum olarak atabilirler :)

5 yorum:

 1. Beyaz gelincik hariç hepsini severek izledim.:)
  Onu da sevmediğimden değil, denk gelmedi bir türlü.:)
  Hatta Çemberimde Gül Oya favori dizimdir, geçtiğimiz Aralık, Ocak dönemlerinde ddiziden hepsini izleyip bitirmiştim.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çemberimde gül oya çok güzel bir diziydi ben bu yaz bir daha başlıyacağım galiba :D

   Sil
 2. dizileri bilmiyodum ana bakarım biraz tamam.
  :)
  filmi de izlicem biliom.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak bak :D

   izle izle :D çokgizeel :D

   Sil
 3. Adsız20:28

  İnternette takılmak varken siz hâlâ sınalgı mı izliyorsunuz?

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.