2/02/2014

Yarımdan Kış Dosyası ! ( Soğuğun Trendleri )


Şubata geçmişken Kışın bitmesine şurda topu topu 1-1.5 aycık kalmış iken,böyle bir dosya açmayı düşünmüyordum aslında.Sonra bugün dışarda geçirdiğim 3 saatten sonra anladım ki bu aylar çok zorlu geçicek ! 

Tam anlamıyla DONDUM ! Böyle birşey görmedim ben,eve döndüğümde gardrobumu açtım ki ne göreyim,daha doğrusu görmeyeyim,yoktu hiç bir şey valla.Ben kışı hiç mi yaşamadım bilmiyorum ki.Velhasıl dolabım boşken,kendime şöyle kombin ve alacaklardan oluşan bir liste hazırlamışken blogdaki izleyenlerlede paylaşayım dedim.
BAŞLAYALIM ! 


Havanın hafif dondurma hali,mont giysen terlersin tek kat giysen üşürsün.Bilinmedik böyle arada derede bir durum.Ne kötüdür , -ki benim gibi kısıtlı bir gardrobunuz varsa fena ! Bu durumlarda kurtarıcı bir olay son 2 seneninde trendi olan gömlek üstü kazaklar,ne hırka gerektirir ne mont,ortayı buldurur.-Ki bu ablamız kimse .. ismi vıktoriya'ymıs öyle yazıyor,mükemmel uygulamış.Listeye ekliyoruz ; Kazak/İnce gömlek 

Bir teenage insan olarak sweatshirtler tabiki vazgeçilmezim,depresyondayken giy çık,etrafta pis bakışlar at,aburcubura dal .. neyse konuyu saptırmayalımda sağ alt beyaz sweatshirt 'te ruh halime uygun gibi .. hadi bakalım.Bu koyduklarım bershka dan listeye eklendi .  


Gecenin soğukluğunu alacak hırkalar,kombinasyonlar listeye eklendi.


Her ne kadar anneannemin giydiği mesleri andırsada bazıları,bu senenin kış favorilerinden.Botlar.. eklendimi ? eklendi.Bershka/Mango gibi klasik mağazalarda bulabilirsiniz.


Bu kadar kısıtlı eşyalarla farklı kombinler nasıl yapılır,olayınıda bitirelim hem kendim için hem sizin için. 


Kabadayı/Teenage tarzmı renklimi.2 farklı ve birbirinden uçurum ceket kombini.Mükemmelito !


Her bulduğunu takıştırmış,50/60'ların zarif kadınımı.Ortak nokta koca koca 2 beden büyük kıyafetler.Farklılıklar oluşturuluyor.Moda kendini yoğuruyor,her dilimi farklı olan bir pasta çıkıyor ortaya.1.si benim favorim .. seninki ?


Son olarak geçen yılın kazakelbise modasıyla birlikte şık ve basit bir bot kombiniyle bitiriyorum.Çoraplar favorim !
Şimdilik benden bu kadar,Avm'ye koşuyorum ben sizin favorileriniz neler canlar ? :=)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.