4/29/2012

Beyaz saray muhabirleri yemeği || Ne giydiler ?Bu yılki beyaz saray muhabirleri yemeğide gerçekleşti :) Tabi burda biz blogger 'ları ne ilgilendirir  ? Tabii ki ünlülerin ne giydiği .Şunu söylemeliyimki çoğu giysi bana göre vasattı . Gözüme çarpan 3-5 kişiyi koyıyım dedim bende .Soldan başlarsak , Elizabeth banks'n giydiği kırmızı tuvaleti çok beğendim . Bembeyaz tenine biraz zıtlık oluştursada güzel taşımış burdan elizabeth'e sevgiler :) Ivanka Tump'n şeffaf siyah ışıltılı elbiseside şık duruyor . Toplu saçlarıyla uyumlu bir şıklık içinde . Sadece küpelerini uyumsuz buldum koca koca halkalar gitmemiş daha zarif küçük inci büyüklüğünde küpeler olabilirdi . Leslie Mann 'a gelince çiçekli elbisesiyle baharı getirmiş , pembemsi çantasıylada şıklığını tamamlamış , aman amanlık bir durumu yok :) Oww çok şık da dedirtmiyor ama vasatta değil .Lindays Lohan yıllar sonra o kadar ameliyat , uyuşturucu dan sonra geçirdiği çöküntüyle heryerde vasat bir giyimle dolaşıyordu denilebilir /ensoncoachelladagörüldüğügibi/.Fakat insan  isteyince şık olabiliyormuş . Lindays o saç rengiyle siyah elbisesiyle çok şık duruyor söz yok :) Irına shayk 'a gelince waow diyebilirim ben buna işte .. Beyaz tulum bir insana bu kadar yakışır o saçlar falan çok şık çook . :)                                                          
                                                                                 ~


Buda  Irına shayk'n tulumunun arka detayı sizcede hoş değil mi ? :)
Kate Hudson  mor  , ışıltılı uzun kollu elbisesiyle tam anlamıyla kuğu gibi zarif , topuzunu çok beğendim . Çantasıylada kollarındaki detaylar uyum içinde benden tam puan :)

Sizce kimler şık ? kimleri beğendiniz? :)

5 yorum:

 1. bence seninde ilk söylediğin gibi Elizabeth'in kıyafeti çok hoş kırmızı iddaalı olsada :)

  YanıtlaSil
 2. ırına Shayk 'a bayıldım :)) süperrr ya

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Elizabeth Banks kesinlikle muhteşem görünüyor.. Kırmızı bu senenin en moda renklerinden biri tenine ve saç rengine çok yakışmış ayrıca elbisenin modeli ve dikişi harika...

  www.gecekiyafeti.com

  YanıtlaSil
 5. @kitapayracı iddalı olsada güzel :)

  @düşişleribakanı aynen :) özellikle arka detaylara bayıldım :))

  @fashionqueen eveet :)

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.