4/30/2012

Hermonie Granger ; Emma watson :)


Asıl adı Emma Charlotte Duerre Watson olan bu kızımızı Harry Potter-Felsefe taşı 'ndan beri tanıyoruz . Kendisi çok bilmiş , hogwarts'n en akıllısı  Hermonie Granger  .Şimdi bu güzeller güzeli Emma Ölüm yadigarları çekildikten sonra saçlarını kestirmiş . Kısacık 3 numara denilenden . Güzel mi olmuş ?  Bi insana kısa saç bu kadar yakışabilirdi :) Emma'yı gerçekten çok beğeniyorum . Tarzı olsun saçları olsun gülüşü olsun :) Şimdi gelelim asıl meseleye , şimdi emmacık geçen sene bir ödüllerde (hangisiydi biraz hafiza kurcaladım ama olmadı ) en stil sahibi kadın seçildi . Gerçekten bu tanıma uyuyor mu ? Bakalım ... Görünüşe bakılırsa ünvanına uyuyor . Genellikle dizüstü veya süpermini tercih eden watson , burnu açık ve pump tarzı ayakkabılarlada tamamlamayı seviyor . Ben özellikle gece elbiselerini deri ceketlerle tamamlamasına bayıldım . Kısacık saçlarıda şıklığına şıklık katmış gibi :) Ve şunu gözden kaçırmayalım elbiselerinde en az bir bölgede siyah kullanmayı ihmal etmiyor .


Makyajında ise genellikle tek bir yere vurgu yapmayı tercih ediyor :) Gözler veya dudaklar . Ama sana tavsiye emma bence sen hep kırmızı ruj sür :) 


Azcıkta sokak stilini koyıyım dediim.Emma sokaktada şık olmayı başarıyor . Genel tercihini pantolondan kullansada şort'da yakışıyor canıım :) En çokta trençkot'lu halini sevdim ki been :) Kısacık saçlarını savur rüzgarda sal kendinii emma rahat ol .. Kendimden geçtim ya post yazmaya zorluyorum kendimi :D  1 haftadır yapıcam güya bu postu zaten :) .. 

Azcıkta photoshoot koyak ahaha :D 


Umarım beğenilmiştir . Dediğim gibi 1 haftadır bu postu planlıyordum . Resim arıyorum o kadar :D Görüşmek üzeree* 

6 yorum:

 1. çok beğeniyorum seviyorum ve çok güzeeel olmuş.
  :)

  YanıtlaSil
 2. ödülün var bende.
  :)

  YanıtlaSil
 3. bugün içinde hemen cevaplıyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Adsız22:55

  burun estetiği mi var bu kızda acaba?

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.