5/17/2012

65.Cannes film festivali başladı || Kim ne giydi ?


65.Cannes Film Festivali  , dün açılışını yaptı . Kırmızı halısını vs. nide yaptı . Fotograflar internete düştü ! Bizede onları yazmak düşer .. 27 mayısa kadar sürecekmiş , tören.


Eva Longaria  : Umutsuz ev kadınımız eva çoğu davetlinin tercih ettiği balık model elbise tercih etmiş .Bence üstüne yakışmış , çok beğendim ve yakıştırdım :) Elbisesi marchesa bu arada :)

Jessica Chastain : Jessica Alexander Mcqueen bir elbise tercih etmiş . Üst kısmı dar alt kısmı bol olan bu beyaz  elbise , jessicaya yakışmış mı ? Alt kısmı dar olsaydı sevebilirdim belki , bolllukta bana bir şey batıyoor  :)

Jane Fonda : Jane'de eva gibi balık model bir elbise tercih etmiş . Saçlarıyla çok uyumlu buldum .Ama tene göre bir kaybolma var gibi . Sanki elbisenin içinde gözükmüyor gibii       :) Bu arada elbisesi Ateiler Versace :)

Lana Del Rey : Lana Alberta Ferretti  siyah uzun bir elbise tercih etmiş . Elbisesi straplez  basit bir elbise. Belki siyah olması biraz kurtarıcı fakat , basit gibi yinede sizce ??
Diana kruger açılışta , patlıcan moru gibi arkadan ipli bir elbise tercih etmiş  , ayakkabıları bir yerden hatırlıyormusunuz ?? tıktık Bence yakışmış sizce ? :) 

Diana kırmızı halıda uçuuş uçuş , Giambattista Valli  su yeşili bir elbise tercih etmiş . Tek omuz olması çok  güzel :) Halıda yürürken elbisesi arkasında uçuuş uçuuş kuğu gibi duruyor :) 

Eva Hergizova  öteki davetliler gibi balık model elbise tercih etmiş .Elbisesi ışıl ışıl , vücuduyla çok uyumlu , saçları hoş ! Beğendim , güzel . Elbisesi DolceGabanna bu arada .

*ayse :)

2 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Paylaşımınız için teşekkürler...
  Sinemasever olarak bunları görmek beni memnun etti.
  Bende sizi sinemaseverler için oluşturduğum bloguma davet etmek isterim.
  Bloglarım :
  Sinema blogum :
  http://sinemabudur.blogspot.com
  Fotograf sevenler için blogum
  http://photobudur.blogspot.com
  Müzikseverler için blogum
  http://cazrock.blogspot.com

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.