5/13/2012

Cambridge Düşesi ; Kate Middleton Stili


Dün o postu attıktan sonra , Kate ' in tarzını incelemeye karar verdim .  Küçük çaplı bir araştırmadan sonra , resimleri , onu bunu kolajladım ve koymaya karar verdim .Gerçekten giyimiyle duruşuyla tam bir prenses , (her ne kadar cadı kaynana yüzünden prenses olmasada  prensesliğe layık biri ) Neyse biz yazımıza başlayalım. 


Önce  gece elbiselerinden başlayalım . 2-3 tane örnek koydum . Genellikle uzun tercih ediyor , gece için büyük davetler için . Bence çokta yakışıyor . . O elbiselerinin  beline oturması , kuğu gibi salına salına yürümesi  aman allahım çok zarif :)


Günlük gezmelerinde ise biricik Kate'miz , genellikle dizinde olan elbiseleri tercih ediyor ... Saçlarını salmayı tercih eden Kate'in en büyük aksesuarı ise şapka lar .. Çanta tutuşu bile çok zarif !


Burdada daha çok elbiselerini görüyoruz .. 2. fotograftaki elbise tercihi zara imiş .. Yani prenseslerde zara tercih edebiliyormuşş :) Yine çanta tutuşu bile aşık olunası :D Ayakkabılarına aşık oldum çok yüksek topuk tercih etmiyor , orta hafif alçak :))


Yine elbiseleri falan geçelimde .. Paltoları çok hoşuma gitti çok zarif duruyor , herkeste böyle durmaz diye düşünüyoruum :) O belin inceliğine baksanıza :D 


Mavi paltosuna bayıldım , ve yine saç aksesuarları , ahh ahh çok gizeeel :D 


Ve kate'mizde , çocukları çok seviyoor . Sendende bekliyoruz kraliyet ailesine bir üye kate :D 
:)
Sırada diana postu var fotografları ayarlarsam , ve bu post sevilirse kateciğin rahmetli kaynanasının o zamanki tarzınada değineceğiz :D 

4 yorum:

 1. Bayılıyorum Kate'in tarzına! Gelinliği zaten tam bir peri kızı gibiydi.:)

  YanıtlaSil
 2. Adsız16:45

  çok zarif bir bayan:) diana postunu sabırsızlıkla bekliyorum:)

  YanıtlaSil
 3. Bu kızı stili gerçekten harika yani nesil bir moda ikonu bence =))

  YanıtlaSil
 4. @Nur bende bayılmıştım gelinliğine :)

  @adsız bekle bekle :)) hazırlıyorum :D

  @kubilay bencede her şeyine bayılıyorum bu kızın :DD

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.