5/25/2012

Finally - Can Bonomo !


Eurovision şarkı yarışmasının dün gece yapılan 2. yarı finalinde Can bonomo  finale çıktı . Dün ülkeler açıklanırken yüreğimizide hoplattı . 14 yaşında kalp krizinden gidicektim valla , benim için fazla adranelindi :) 
Ve babamın her ne kadar '' Çıkmaz bunlar beğenmedimm , finalde olmazlar şarkıyıda beğenmedim '' demesine  rağmen finaldeyiz ! Bence kıyafetleri , performansı gerçekten çok güzeldi . Hem sahnede dans etmek , o kadar hareketli olmak hemde şarkı söylemek gerçekten zor bir iş . Her ikisini yaparken böyle bir performans çıkarması , güzeldi beğendim keyifle dinledim . Burada moda bloguyuz kıyafetlere değinmeden olmaz :)  Performans'ında Can bonomo ' nun  giydi kıyafeti Hatice Gökçe tasarlamış . Dansçıların kıyafetini ise Giray Sepin . Gökçe tasarlarken egenin geleneksel efe kıyafetlerinden tasarladığı kostümü , kuş kanadı gibi görünen camadan isimli bir parçayla tamamlamış.Bu kostümler ise Derimod tarafından üretilmiş . 
Tasarımcıbilgisi*Vogue.com.tr

Ben gerçekten kıyafetleri beğendim , can'ın tarzına şarkıya çektikleri klibe uymuş . 
Dün performansı seyredemediyseniz ;

                                        

Siz nasıl buldunuz ? Yorumlarınızı bildirin  postun altına lütfen :)

sonradan gelen edit*
Ben en çok dansçıların gemi yapıp Can'ı içine koymalarını beğendim , kim ne derse desin Can'ın dansını beğendim . Video'yu dikkatli izlerseniz bir dans bi bölümden ayağı takılıp düşüyodu iyiki bir şey olmadı ! :)

2 yorum:

 1. bonomo çok şeker biri.
  gördüm de kendisini peek sevimli ki.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yakından görüdn müüü ? :) Bende çok isterdim görmeyi .
   Evet çok şeker birçok kişinin aksine çok severim onu been :)

   Sil

Yazsanaağğ.