6/12/2012

39.Altın Kelebek Ödülleri || Ne giymişler ?

39.Altın Kelebek ödülleri dün gece gerçekleşti . Şıklık yarışı diye geçiyordu fakat rüküşlük yarışına dönmüş bana öyle geldi :D


Kıvanç  aslında rüküş değilde koycak şey bulamadım . Şık takımlarıyla adam . 2.ablamız Ebru Şancı  ido'nun sevgilisi olarak anılıyor . Direk mayo giyip gelseydi  en azından şeyi gözükmezdi diye düşünüyorum . Daha fazla konuşamiyciim . Eda ECE 'nin elbisesi klasik bir tuvalet , ben düğün tuvaleti diye tabir ettiğimden . Pek beğenmedim . Sıra diğer eda'da aman tanrıım ne yaptın seen , diye bağırarak tepkimi verdikten sonra yoruma geçiyorum .O nasıl pantolon ve üsttür . One şekildir . Tarifi bile yok o_O

Bu kadar göz yorduktan sonra bir parçada olsa şıklara geçelim ;


Pis Yedili ekibinden Güneş Zavrak   en azından diğerlerine göre daha şıktı . Daha özenli ve güzel duruyordu . Erkeklere diyecek söz yok zaten :)


Selin Demiratar 'da şık sayılabilecek isimlerdendi . Elbisesi vintage'mış.Güzel taşımış , saçlarınıda beğendim . En azından bazıları gibi koca topuzlarla gelmemiş . 


Berna Laçin'in kıyafetini her ne kadar törene uygun bulmasamda renk uyumu olarak beğendim . O yüzden oda şıklar kervanına ekleniyor .. Esra akkayaya laf yok (!) 


Gecede Tülin Şahin de şıklar arasındaydı . Fakat şu inek yalamış saç diye tabir ettiğimiz arkaya yatırdığı saçlara hala ısınamadım .

Geceden notlar #  
Esra Erol ödül alırken sahneye bebişininde gelmesi çok tatlıydı . Mavi gözlü sarışın çok tatlıydı . Birde esra erol'un geçen sene karnımdaydın şimdi kucağımdasın dedikten sonra ağlaması çok duygusal anlardı . Geçen sene ödülünü alırkenki haliyle şimdiki hali baya nostalji yaşandı . Aklım hala bebişte . :) 

Meryem uzerli tam bir şaşkındı . Çok şirin bir şekilde sahneye çıktı , cümle kuramadı fakat çok şirindi ne diyelim ! 

Sunucuları kimse beğenmesede ( konuşmalar olarak bende beğenmedim gerçi) çok şirin ve komiktiler . 

Fotograf bulamadığım için ekleyemiyorum . Gülse birsel  ve esra erolda şıklar arasında sayılabilirdi . 
*Ajda Pekkan'ın küpeleri perde süsünün püskülüne benziyordu (nihahahah :D)

Şimdilik bu kadar , sizin favoriniz kimler yazın :)

Kaynak*acunn.com

3 yorum:

 1. Such a great Blog! Wunderful. I follow you now, you too?:)

  caramellacoco.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Allahım Ebru Şancının kıyafeti! ne öyle. Güneş Zavrak yine en iyileri tabi yanındaki beylersiz:)

  YanıtlaSil
 3. @shade okey :)

  @polishist evet evet :)

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.