8/14/2012

Türkiye Moda Yazarları Platformundayım !


100 seçkin moda yazarını biraraya getirmek için oluşturulan bu platform , moda yazarlarını arıyor ! Artık bende o yazarların arasındayım.Ama geç değil sizde katılmak istiyorsanız , ilk önce bu bülteni okuyup sonra siteye girip başvuru yollayabilirsiniz , belirli kriterler içerisinde değerlendirilip cevap veriliyor , artık beni ve birç ok bloggerı orda takip edebilirsiniz :) tık tık

6 yorum:

 1. Pelin17:22

  Geçtiğimiz günlerde rastladığım bir blog çok iyi düşünülmüş bir proje olduğunu söyleyebilirim bir çok güzel yazı ve değerli yazarlar var gün geçtikçede bu sayı fazlalaşıyor,ben başvuru yapmıştım fakat herhangi bir blog tutmadığımdan dolayı,benden moda adına bir kaç tane post kaydı hazırlanmam istendi siz başvurunuzu ne şekilde yaptınız? Yada benimde Türkiye Moda Yazarlarında Yazar olabilmem için nasıl bir yazı örneği hazırlamam gerekiyor? yardım ederseniz sevinirim.
  Sevgiler Pelin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. öncelikle ben teşekkür ederim , ben başvuru yaparken blogumu refarans olarak gösterdiğim için benden yazı istenmedi , sizin blogunuz yoksa ya örnek bir moda yazısı (trend,giyim ile ilgili ) hazırlayıp ordaki formu doldurup yollamanız bence yeterli olacaktır sizi değerlendirip size geri döneceklerdir :)

   Sil
  2. Pelin17:45

   Anlıyorum benim referans gösterme gibi bir durumum yok malesef :/ bu saatten sonra bir blog hazırlamaya kalksam bloğumun fark edilmesi aylar alabilir ama Türkiye moda yazarları gibi bir platformda yazıyor olsaydım zaman içerisinde fark edilebilirdim diye düşünüyorum :),ilginiz için teşekkür ederim son trendlerle ilgili bir kaç yazı hazırlayacağım belki bende aranıza katılabilirim,cevap verdiğiniz için teşkkür ederim :)

   Sil
  3. önemli değil :)

   Sil
 2. tebrik ederim, harika bir haber bu :D

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.