9/07/2012

VMA 2012

Dün VMA gerçekleşti.Aslında bir ödül töreni hakkında yazı yazmamak konusunda kararlıydım fakat dün Venedik Film Festivali  ile bunu bozunca.Bunuda yazamadan edemedim.Gözüme çarpan birkaç kişiyi topladım geldim =) Başlayalım .. ! 


Katy Perry 'nin elbise kesim güzel fakat desenleri hiç içimi açmadı.Beğenemedim fazla :D . Miley Cyrus'n elbisesi Emilio Pucci'ymiş toptan bakılırsa değişik bir tarz oluşturmuş.Bazı kesimler beğenmesede bu halini çok beğendim.Demi Lovato  çok havalı görünsede , ben saçlarını siyaha döndürüp,kilo verip eski haline dönmesini diliyorum , daha çok seviyordum öyle yahu :-) Rita Ora tulumunun duruşu , stilettoları her nekadar beni benden alsada , desenden kaybediyor yine :-(
Demi'ye yine aynı şeyler ... Rita'nın 2.elbisesini çok beğendim.Tüy detayları,siyah çizgi detaylar,eldiven :-) Elbisesi Emilio Pucci bu arada. 

                   

Rihanna'nın elbisesi çok zarif fakat nolmuş o saçlara ? Kırmızı halini bile özledim :-( , Nicki Minaj 'a konuşmuyorum bile , Katy'nin bu elbisesinin oluru var gibi klasik zımbalı Loubouitin'leriyle :)
*görüşmek üzere :-)


edit*Emma'ya bayıldıııım !

2 yorum:

Yazsanaağğ.