12/19/2012

Final : Gossip Girl !


An itibariyle Gossip Girl bitti.Koskoca 5 yıllık dizi 17 aralık günü final verdi.Kim ne giydi , ne oldu en önemlisi DEDİKODUCU KIZ  kim ?!
Pek sıkı izleyicisi olmasamda 2-3 sezonunu izlemiş biri olarak finalinide merakla bekledim :) ********SPOİLER*********
Dikkat , dikkat! Bu bir spoylır haberidir.İzlemeyip izlemek isteyenler için okunmaması rica olunur. 

Öncelikle Blair Waldorf'un Ellie Saab elbisesi yani gelinliği :) cidden çok güzeldi.QueenB'ye bu yakışır dedirtti.Tacı topuzu şık ve zarifti.Serena'dansa Blair'in gelinliğini daha hoş buldum.Şimdi olaylara geçelim.Chuck'un babası Bart çatıdaki kaza sonucu öldükten sonra , Chuck ve Blair aranmaya başlar ve kaçarlar.Jack amcanın önerisi üzerine evlenmeye karar verirler , çünkü evlenirlerse Chuck'a Blair daha kolay şahitlik  yapabilecektir , eş durumu üzerinden.Apartopar resmi nikah kıyılmaya çalışır.Ve ta-tam en sevdiğim sahne , Chuck'n Blair'n elinden tutup , Blair Waldorf'ûn hayalindeki bu değil , diyip o durumda bile Blair'in hayallerini düşünmesi hoştu.En çok Chair sahnelerini sevdim.Neyse durun gelelim en önemli meseleye Dedikoducu Kız  kim ?! Bu merakla beklenen kişi kız değil izleyicilerim , Dan Humprey. Sevgili Dan bu zengin kısım sosyete çocuklarının ortamına doğmadım madem kendimi bu ortama yazarım diyerekten Gossip Girl'ü yaratmış.Sevgili kardeşi Jenny'de biliyormuş bunu en başından beri.Bu çok şaşırtıcıydı gerçekten.Karakterlerimizin hikayesi bu şekilde sonlanırken , akıllı yakışıklımız Nate belediye başkanlığına göz kırparken , siyasetin içine adım atmış olur.Serena&Dan evlenir.Chair ikilisinin tatlımı tatlı bir  Henry 'si olur.Siz izleyenler , ne düşünüyorsunuz ?

4 yorum:

 1. Dan Humprey mi? Şoktayım şu an! Sonunu öğrenmeseydim izleyecektim ama sırf gossip girlün kim olduğunu öğrenmek içindi :) Öğrendim rahatladım :)

  YanıtlaSil
 2. Ama Spoylır demiştim :D bende şaşırdım Dan oldugunu öğrenince :D

  YanıtlaSil
 3. Napıyım okumadan duramadım :D

  YanıtlaSil
 4. ben daha izlemeyi şimdi bitirdim mükemmel ötesi bir bölümdü ve Dan'i duyunca şoka girdim desem yeridir :D

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.