12/29/2012

Peri Kızı | Parti Kızı


Cingıl bells cingıl bells yılbaşı şarkısı çala dursun beyinlerimizde...Ay yılbaşı şapkası alamadım , hediye olarak ne alsakki ? soruları son günlerdede telaşemize ortak olsun.Yılbaşı akşamı benim gibi PTT olmayacaklarda vardır elbet.Partiler , eğlenceler ... Eğlenin bakalım eğlenin canlarım.

Neyse ben asıl konuya döniyim , yoksa evde tv'yle kutlayacağım yılbaşına fena küfür edebilirim.Gerçi ben mutluyum ya , cidden bak , evdeki yılbaşımı  annemin yemeklerini , tombala keyfini bile seviyorum ben ! O kadar sevecenim işte ehehe.

Neyse ne diyorduk ? Bak ben konudan saptım yine.Hah ! dicektim ki , partilere gidemiyorum fakat gitseydim ne giyerdim ne olurdu ? diye düşünmedim değil.Gitseydim , yaşımın verdiği bir şeyle peri kızı haline bürünürdüm sanırım.Parıltılar , yumuşak tonlar , açık renkler.Belki 2.fotograftaki abla gibi uyumun uyumsuzluğunu yaratabilirdim.Ama bak en başta  koyduğum fotografıda çok sevdim ben.Saç makyaj , burdaki parıltılı elbiselerle gayet hoş durabilir.Ah güzel bir makinem olsa size güzel inspirasyonlar yapabilirdim burda fakat sabrediyorum 3-4 ay daha sonra süprizlerim var :) 


Belki ben hayal ediyorum fakat , size ilham verip güzel bir yılbaşı gecesi yaşamanızı sağlamış bile olabilirim.Kim bilir yorumlarınızı bekliyorum :)
photosvia:whatdoıwear

1 yorum:

Yazsanaağğ.