1/20/2013

Easy

Bir pazar gününün daha sonu.Kafalarda pazartesi sendromu , yarın ne yapacağım ? düşünceleri içerisinde sabah 6:00 'da kalkıcam of yaa :(( sözleri kafamızda yankılanırken , tabii ki biz hanımlar ne yapıyoruz ? |Tabii ki işe gidenler | ne giysem düşünceleri içerisinde dolaşıyoruz , |ben napıcam okul klasik forma| fekat sizin için önerilerim var.

Sizin için bakarken bile rahatlıyacağınız , kolay ve özensiz gibi görünen fakat rahat stil fotografları toparladım.
Hava esiyor , hafif soğuk hissettirirken bu zamanlarda.Rahatlıkta kazak anahtar parça.Kazağa en çok yakışan detay ise ''deriler''.Pinkfreud'un giyinme ilkesi bi kot bi tişört 'ün bi kazak bi pantolon hali gibi gibi.Size sadece aksesuarlarla biraz neşe katmak kalıyor.

Biraz özensiz saçlar , rahat bi kazak , ve bir pantolon/etek , ta-taam , dediklerimizden.En çok kurtarıcı tercihlerimden biri.


İşe giderken mi ? biraz ciddi bir çanta ve stilettolar iş için bir ciddilik katabilir.
Üniversite öğrencisiyim diyorsanız vintage bir çanta ve loaferlar çok şirin durabilir.
Yok yarın gezcem ben yeaa'cılardansanız eğer kesinlikle yukarıdaki tarz bir look öneriyorum , cidden çok ''rahat'' bir görünüm ;
derken , saat 21:03'ü göstermek te seyirciler , ve ben gidiyorum.Daha bir sürü işim var ohoo.Fakat önümüzdeki hafta tatile girdiğimizden dolayı daha bol yazılarla döneceğim.Şimdilik görüşmek üzere.
kaynak:whatıdowear

3 yorum:

 1. So gorgeous outfits! I love especially the one with the leather skirt and the last one! really inspiring pictures!

  Hope you visit me on my blog
  fashionobsession-mieni.com

  YanıtlaSil
 2. I love those looks. Especially the one with the white sweater!

  Have a nice day,

  Secretfashionlove

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.