1/14/2013

Golden Globe Awards 2013

Evet bilindiği üzere bu ay biz öğrencilere sınav ayı  fakat ünlülerinde ödül ayı !

Ocak ayında arka arkaya gelen , People Choice/Critics/Golden Globe 'dan anlaşılıyordur herhalde ^^Sınavlarım derken bilgisayara az giriyorum.Ee girmişkende şöyle bir gözatıyım dedim.Fakat fazla malzeme çıkmadı.Genellikle gözüme hoş görünenleri koyayım didim.

Helena Bonham Carterı şık diye koymadım.Fakat kocasıyla çok tatlı gözüktüler gözüme nedense , şıkta olsa rüküşte olsa bende birinci geldi ehehe.

Jessica Alba o tüylü tavus kuşundan bozma çantası dışında gayet zarif görünüyor.Şeftali tonlarındaki elbisesine uyan ruju çok hoş!
Jennifer Lawrance a ise laf yok :D Ne yalan söyliyim , gönlümde başka bir yerde ne giyse şık görünüyor.Onunda elbisesi biraz şeftali tonu.Markası ise DİOR'muş.(BKNZ*TIK TIK)
Lea Michele 'n elbisesi görüldüğü üzere , zaten ilk bakıştada belli oluyor ; Ellie Saab kumaşın dokusuyla tarzıyla kendini belli ediyor.Sırf  Ellie Saab olduğu için ayrı bir sırada.

Görüldüğü üzere şıklık listemde bir tek Jessica Alba'yı normal bir şekilde yorumlayabildim.Sanırım gönlüm hep sevdiğim insanlardan yana gidiyor.Sizin şık buldugunuz isimler neler ? Yorum,yorum,yoruuum !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.