1/04/2013

Teenage.


Dedim,hep böyle şıkışıkıdım şıklar topuklar şık elbiseler paylaşıyorum blogda.Sonra Ayşe dedim sen teenage değil misin ? blogda birazda gençlerden bahsetsene ? Olum bu böyle sürmez , dedim.Yani dedim ! 

Teenage takılan ünlüler dedim,[bknz*MileyCyrus][takılan ne ya?! Miley dediğimiz 19 değil mi? 1 yaş şeyolsada teenage sayılmazmı?!!!]Neyse böyle derken,blogda teenage tarzını paylaşıyım didim.İyi demişim değil mi?!

Neyse yine fazlaca konuştum.Bu teenage kesim yani bizim ergen kesim genellikle [15-20] arası , gömlekler,spor ayakkabılar,grup t-shirtleri,dağınık üstbaş sıtayladan vazgeçmez.VAZGEÇEMEZ.Genellikle tarz olarak miley&kristen favorilerim arasında şahsen.
Haa , bir de bu teenage kesim [özentilerdışında] topuklardan , takılardan vs. nefret ederler -ki bende öyleyim sanırım.Takı severim , alırım koleksiyonda yaparım fakat takmam.Topuklu giymem,sevmemde.Sadece bakıcıyım alıcı değilim malesef.[Yaşımdan dolayı olabilir mi ? acaba.14 yaşımdayım olum ne topuklusu?!!] Bakın,post içerisinde parantezlerde sitem ediyorum.Neyse konuyu arada dağıtmadan devam edelim.


Bir de bu t-shirt bağlama olayı var.Denemedim şahsen ,denenebilir.


Bu teenage tarzımız , biraz rocker haldir.En şık halde bile zımbalar siyahlar , grup t-shirtleri vb. aksesuar ve detaylarla sağlanabilir.Fekaat , aşırı dozda yüklenmede fena çöküş yaşanabilir.Diyorum ki , dolabınızda bir zımbalı çanta , bir baskılı grup  t-shirt'ü,bir kareli gömlek yeterli olabilir.Aman aşırıya kaçmayalım canlarım.

Ve şimdide diyorum ki ;
Benden bu kadar.Görseli az yazısı bol oldu.Dersler yüzünden kafam bomba gibi her an patlayabilir.Şimdilik görüşmek üzere.

1 yorum:

  1. Adsız02:54

    Teenage 13 19 arasi ve 19 da dahiil :)) ayrica 14sen cok basarili tespitlerin var.
    Sevgilerimle,
    D.

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.