1/18/2013

Trend Mix

 Uzun süren bir sınav haftası ...
O hafta boyunca ağrıyan bir diş...
Mal , mal bakan gözler ...

Boom ! Patlama noktasındayım ve bu postta patlamışta bulunmaktayım.Güzel,bol görselli bir post atmayalı ne kadar oldu yahu? Görselini , yazısını bıraktım.Bir post atmayalı ne kadar oldu ? 2 gün 3 gün ? Burası benim rahatlama ortamımmış meğersem.Bu gün anladım.

Blogumu eskiden beri okuyanlar bilir.Ara ara attığım seriler , ya sonunu getiremem yada ayda yılda bir yazarım buda onlarda biri olucak sanırım.Bakıyım kaçıncı bu ? Öhöm , 3.ymüş.Tamam başlıyoruz.

Bilindiği üzere bu postlarımda Dünya'dan güncel  karışık trendleri aktarırım.Bak yine başlayamadık , tamam başlıyorum.Bu görsellerin sahibi , benimde çok çook beğendiğim Raww ne kadar ilginç bir elbise giymiş değil mi ?
Benim gibi bilgisayar severler için çok güzel bir detay.Ne dersiniz , bu senenin modası olur mu ?


Ve renkler renkler renkleer , her ne kadar yaz rengi gibi görünsede benim için tam bir kış rengi bebek mavisi.Ay lav bebek mavisi.Neden derseniz , bu görüntüsü bile kışı hissettirmiyor mu?

Rahatlasak mı ? Ekoselensekmi ? bilemedim.Ablamızın üzerinde her bir trend var.Ama dostlar modaseverler ben senenin başında ekoselendim bile , sizede tavsiye ederim.Ehehe.


Kış için birazda military tarzı , uygulanabilir her koşulda...
sii yuu.

2 yorum:

 1. kolay gelsiin geçmiş olsuun.
  :)

  hepsi iyiydi. renkli ilginç rahat hepsinden var.
  :)

  YanıtlaSil
 2. teşekküürleeer :D

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.