2/18/2013

Ve Ayşe erkek stilleri yazmaya koyulur ...

Yine bir ne  yazsam acaba buhranları içersindeyken , dedim hem kadın modası hem trendler şöyle böyle diye yazıyorsun Ayşe , tamam erkek modasıda yazdığın oldu fakat sıklaştır bu yazıları hem gözün gönlün bayram etsin.Ve iyi ki böyle demişim.Burada bir daha söylüyorum.İyi giyinen erkeklerin yeri ayrı cidden. ^_^ 

Ünlü erkek stiller yazı dizisini unutmadım.Zayn Malik isteğide aklımda.O konuya dönücem fakat genel olarak bir detay incelemesi yapalım dedim erkeklerde...


Zaten erkeklerde fosforlu renkleri sevmeyen bir insanım.Koyu renklerinde sıkıcılığının farkındayım ama çok güzel örneklerde size getirmiş bulunmaktayım canlarım.(Nasıl bir cümleydi o be? huh!) Evet fotografları takip edersek , hep birbiriyle bağlantılı ve kopyası gibi duruyor.Fakat moda dediğimiz trend dediğimiz şey de bu değil mi ? Aynısını uygulayın demiyorum zaten ama biraz ilham alın türk erkekleri lütfen en azından renk uyumu açısından.


Biraz detaya inmek gerekirse , son zamanlarda erkeklerde rastladığım çorapsız ayakkabı giyme olayını bahsetmeden geçemiyciim.Yorumum yok ama bir de size sormak istedim.Loaferlarda bu çıplak ten gözükme olayı sizcede hoş mu?

Düşündümde genellikle iş adamı tarzına uygun look'lar seçmişim biraz gençlere dönüp bu postu bitiricem canlarım.Aslında genel 2 fotograftan bile binlerce şey yazabilirim buraya.Teenage'de baskılı tişörtler, desen kullanımı , renk kullanımı vs. çok fazla aşırıya kaçmadan bir o kadarda hoş.Bir çok teenage stillerde görmüşsünüzdür aşırıya kaçınca nereye vardığını fuşya pantolonlar,çiçekli fuşya gömlekler biraz abartı ve kötü görünüm o la la ! demek istiyorum ve dedim.

Buda 2.bir seri gibi olsun.Buna benzer bir yazımda vardı.Sonra dönücem ilham geldikçe.Şimdilik gidiyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.