3/05/2013

Blue Alert


Ouu.4 gündür yokum ! Beni özlediniz mi? Özlediniz tabii ki ! Bende okul ev arasında otobüs köşelerinde sürünmekle meşgulum.Haa çizimlerimide ihmal etmiyorum tabii ki.Çalışmaya devam her iki anlamdada.Bu kadar işin arasında burayıda ihmak etmek istemiyorum.O yüzden yeni bir trend yazısıyla karşınızdayım.


Konumuz mavi.Mavi renginin şu sıralar sokak stillerinde kadınlar tarafından çok tercih edilmesi.Mavi rengine göre değişir tabii.Biz elektrik mavisinden bahsediyoruz.Kışa en çok yakışan maviden.Stilimizi tamamlayan en iyi renkten.

Her ne kadar elektrik mavisini aksesuarlarımda kullanmayı tercih etsemde ve böyle sevsemde ; kesinlikle pantolonlarda çok güzel duran bir renk ! Siyah/KoyuuLacivert/Gri gibi koyu tonlarla kombinlendiğinde tadından yinmiyo.

Ya ben maviyi sevmem.Fekat trend hale gelmiş bende kullanmalıyım yeaa ! diyenlerdenseniz eğer.Soğukların bitmesine 5 kala , atkı ve şallarınızda kullanın derim ! 


Mavi her türlü kot ta kalması gereken bir renk diyenlerdenseniz eğer , tarzını belli eden detaylı kot'lar tercih edebilirsiniiz.

Şimdilik bu kadar, buda böyle mini trend postu olsun.Ara ara dönücem ben.

2 yorum:

Yazsanaağğ.