3/17/2013

I'm Freak Babe.


Ben , ben günde 2 post giren ben.Artık haftada bir giriyorum.Yo hayır bu sefer dersleri bahane etmiyciim.Sadece kendimi tekrarlamak istemeyişimden bunlar.

Kendini tekrar etmek derken ? diye bir soru oluşabilir kafanızda.Moda'nın ne oldugunu bilirsiniz , klasik bir laftan ibarettir aslında. '' Moda kendini tekerrür eder'' işte bundan dolayı kendimi tekrar etmek istemeyişimden size yeni bir şeyler sunmak isteyişimden dolayı bunlar.

Bu gün spontane böyle bir başlangıç yaptım , geriside spontane gelişecek, bakalım sonu nasıl bitecek?


Not*Fashion Week'le alakalı bu sene bir post atmiyciim.Tv ve internetten baktığım kadarıyla bir kaç kişi dışında Türkiye hala nereye nasıl gideceğini ne giyeceğini bilemiyor.Tabiki bir kaç defiler favorim oldu.Simay Bülbül'ün derilerine hayran oldum diyebilirim.*

Bir trendden ziyade , bu gün bir stil oluşumundan bahsetmek istiyorum.Fakat ben bir isim koyamadım tam olarak , futuristic 'mi desek , ne desek? Evet en azından şimdilik böyle diyelim.


Başka futuristic diye tanımladığım bu stil bence uyumsuzluğun uyumunu oluşturmak diyede tanımlanabilir başka bir tabirle.Tek tek baktıgında uyum düşenemediğin trend parçaları karıştırırak aslında ne gibi değişik bir uyum yakalayacağımızı anlatabilecek bir tarz.


Eğer stile biraz sertlik katmak istiyorsak , Jeffrey Campbell tarzı bu ayakkabılar büyük bir yardımcı olabilir.Üstelik hemen hemen her mağazada bulunabilir.


HADİ BİRAZ ÇILDIRALIM ! UYUMSUZLUĞUN O GÜZEL UYUMUNU OLUŞTURALIM !

1 yorum:

  1. hadi beeee gayet iyisin yok tekrar filan.
    etekli giyim pek hoşmuş.
    freakler iyidir kii.
    :)

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.