3/09/2013

THE CARRİE DİARİES / LARİSSA


Geçen ki yazımda Eda'nın önerisiyle bir köşeye yazdığım fikri şimdi gerçekleştiriyorum dostlar.Ve ve ikonik tarzıyla 80'lerden gelen bir stil kraliçesi.Larissa! Bir mağazada Carrie'nin çantasına bayılıp , o çantayı çekiştirmesiyle başlayan.Bu olayın Carrie'yle tanışmasını sağlamasıyla devam eden Larrisa'nın hikayesi dizinin ortasına bomba gibi düştü ! 

İkonik tarzıyla , rengarenk giyimiyle,cesur tercihleriyle biraz Larissa'yı inceleyelim dedim.


Normalde pembe ve leopar karışımını her ne kadar kötülesemde , Larissa'nın üstünde bir başka hal almış yahu!Kadın dizide olmadık ne giyse oldurmuş gibi gözükmüyor mu? Özellikle tüylü ve payetli elbisesi bir o kadar olmamışken bir o kadar olmuş hali yok mu? (ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım ^_^)


Dizi 80'lerde geçiyor.80'ler denilince vatkaları unutmak olur mu? Kahve+Siyah karışımı vatkalı elbisesini beğenmemek mümkün mü?


80'lerde olmasının bir avantajı var bence.Şimdi denemeye cesaret edemediğimi tüm renk kombinlerini yapıyor Larissa ! 80'lerin modası nasılsa ! 


Ne diyorduk ? Renkler , stilinde en öne çıkan şeyler renkler.Her türlü rengi kullanıyor.Her ne kadar giydiği elbiselerin rengi 200 m öteden farkedilcek şekilde neon'lukta olsada.Cesaretini ve sonucunda oluşan güzel görüntüyü sevdim ! 


Bu sene moda olan metalik renk bu 80'lerinde hitleri arasında.Larissa yine bunu tek kullanmamış.Pembe+Mint'lede tamamlamış.Her ne kadar denemesi zor olan bir kombinasyon olsada gayet hoş gözüküyor Larissa.

Şimdilik gidiyorum ben.Bu posttan anlaşıldığı üzere , aslında modada Larissa kadar cesur olunmalı.Cesurluk stil konusunda çok işe yarıyor :)

4 yorum:

 1. Blogunu çok beğendim.Takipteyim.Sende takip edersen memnun olurum.Sevgiler...

  www.modayizbiz.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. bu kadını seviyorum <3 aksanının bile hayranıyım :) takip etmek çok eğlencelii ^^ 7. bölümdeki kombinlerini özellikle çok sevmiştim, bir de carrie'nin çantasını çekime götürdüğü bölümde..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğim gibi stil yönünden çok cesur ve bu cesurluğu ona şıklığında + puan kazandırıyor :))

   Sil
 3. sayfamı takip eder misiniz ?

  http://uydurukgunluk.blogspot.com

  YanıtlaSil

Yazsanaağğ.