4/29/2013

En Sevimli ; Stonefield.

Can sıkıntısı başa bela derlerdide inanmazdım dostlarım.Evet başa bela.Bu gün okula gitmedim.Annemler hastahanede,evde yalnızım.Kısaca mal gibi kaldım oturuyorum.Ne yapsak etsek diye düşünürkende bari bloga bir kaç bir şey yazayımda zaten 1 hafta olmuş yeni postta iyidir diyerekten bu postu oluşturmaya karar verdim.

Huh !  ne yazıydı be.Can sıkıntısı insana böyle cümleler kurdurtabiliyor.Neyse bu gün blog sevimli bir çiftin stil incelemesini yapıyorum.Bu Stonefield çifti.Yani Andrew Garfield ve Emma Stone çiftinden bahsediyoruz.


Bilmeyen yoktur herhalde.Varsada öğrenmiş olsun bu çifti.Bu çift aynı filmde oynamış,beraber programlara katılmış sevimlimi sevimli haraketler yapan bir yandanda bizleri kıskandıran bir çift.


Nasıl bakışlar,nasıl utanmalar bu ne işve bu ne eda Emma hanım.


Sokakta bir o kadar uyumlu ve hoşlar.Her ne taraftan bakarsanız bakın hoş duruyorlar.Birlikte kimyaları iyi tutuyor.

Emma Stone stili ile ilgili post hazırladıgımda görmüşsünüzdür ; bknz*1 . Orda Andrew'i kesmişim hep ama zımba gibi sevdiceğinin yanındaydı.Biliyorum stil incelemesi demiştim fakat.Daha çok sevimliliklerini buraya dökmek istiyorum seyircilerim.

  
Evet evet tahmin ettiğiniz gibi The Amazing Spiderman'de oynayan çiftimizde bunlardı.Stonefield çifti çokta kıskanılası değil mi ?

Bir kaç fotograf daha ve ne kadar uyumlu oldugunun göstergesi.Daha fazla bakamiyciim.Kıskançlıktan.Biraz çifti fazla övmüşüm gibi gelebilir sizlere fekat öyle efenim.O kadar övülecek tatlılıkta bir çift.Stiliyle , mimikleriyle her şeyiyle.Biraz daha araştırsanız binlerce sevimlilik abidesi fotograflarını bulabilirsiniz.
Şimdilik bu kadar görüşmek üzere.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.