4/19/2013

Ready Or Not ?

Şimdi başlık ne kadar doğru oldu bilemedim.Fakat bilirsiniz otobüslerde kulaklıklarla dolaşan liseli ergenler vardır.Ha onlardan biride benim işte.Her neyse son zamanlarda dinlediğim ''otobüs şarkılarımdan'' biri oldu bu Bridgit Mendler'in şarkısı Ready Or Not ? dolayısıyla başlığa yazmadanda duramadım.

Her neyse sayın okuyucu.Hazır yada değilsin ben bu posta başlıyorum..

Nisan yaklaştıkça ''Yaz geliyoo olley'' düşünceleri halkımızın kafasında artarken , sanki Ocak'taymış gibi bir ay yaşamamızda çok üzücü olmadı benim için.Soğuğu severim.Öyle ki bu soğukta dışarda kısa kollu gezen bir insanım.Neyse bunları geçelim , bu soğuk malesef ki uzun sürmeyecek ve o pişiren yaz ayları gelecek.Benim gibi soğuğu seven insanlar için gayet üzücü bir haber.
Yazın sıcak havasını düşündükçe, eriyip kaybolasım geliyor.Bir terleme mi bastı ne ?


Bütün bu dediklerimden sonra sanırım yazı bana sevdirebilecek tek unsur,giydiğimiz kıyafetler.Hiç sınır koymadan taşığımız renkler ve denediğimiz desenler.En çok neon giyinmeyi özledim sanırım.Daha fazla devam edemiyciim.Yazı sevdirmesinler bana ben kışla mutluyum.Yukarıdaki kıyafetler birkaç örnekti yaz yavaştan hissetirmeye başlasın detaylı dönerim bu konuya.

Postu geçen haberlerde duyduğum bir sözle noktalamak isterim.Nisan ayında bu kadar soğuğun bir açıklaması varmış meğersem ;  KORKMA MARTIN KIŞINDAN,KORK APRİLİN BEŞİNDEN.Peki sen bu yazıyı okuyan , evet , sen! Sen hazırmısın yaza ... ?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.