7/02/2013

KAZAYAĞI..ÖRDEKAYAĞI...EŞEKAYAĞI.. (NE DİYORUM BEN?)

Allah'ım sen bana yardım eetttt.Çıldırmak üzereyim , evde otururken çıldırıyorum.Dışarı çıkınca sıkılıp çıldırıyorum.Demek ki neymiş ? ergenlikte değilim diyen büyük büyük takılan Ayşe'de ergenliğe girebiliyormuş.Bari post atıyım çok boşluğum var diyorum,ne yazacağımıda bilmiyorum...N'apıcam onuda bilmiyorum :( Neyse konuyu fazla saptırmadan durayım.

Bu konuya nerden geldim derseniz , klasik annesinin kıyafetlerini karıştıran kız çocuğu misali annemin kıyafetlerini karıştırırken annemin eskiden kalma kazayağı desenli hırkasını bulmamla annesinin büyük kıyafetlerini giyen kız moduna geçtim.Biraz da annemle sohbet ettim.Kadın gençliğinde moda gurusuymuş ! Gerçekten o yılın modası ne varsa annemde , biraz fotograflara baktım ve ''vay beee anneme bakk'' dedim.Cidden dedim kadın bir moda dehası , bir moda gurusu !! Neyse bu kadar anneyi övmek yeter o trend konusuna gelelim.Ben en çok ceket modellerini beğeniyorum diğer parçalarda pek beğenmiyorum.Ama o parçalarıda iyi taşıyanlar var :) Tabii en çok siyah renkle kombinleniyor nede olsa siyah/beyaz en iyi uyum.İnternette araştırdığım  ve burayada koyduğum ve gördüğünüz kadarıylaaa bootie'lerle kombinleniyor genellikle.Tabii bu senenin modası metal parçalarlada çok ''şık'' oluyor kazayağı desenimiz ...


Birde size tavsiyem.Fazla ağır kombinlemeyin , aksesuar olsun renk tonları olsun.Desen kendi kendine bir ağırlık zaten kötü kombinlenince , kombinlendiği insanıda yaşlı gösterebiliyor.

Benden şimdilik bu kadar ! Görüşmek üzere,bir süredir blogu ihmal etmemden dolayı,blog durgunlaştı.Ama artık buralardayım ve yeniden hareketlendirebilirim umarım buraları.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.