10/08/2013

Bradshaw is coming .. soon..

Ekim ayını beklerken böyleydim aynen böyle... ulan bir diziyi nisan gibi sezon finali yaparsında Ekim'demi başlatırsın ? bekleyene kadar içim çıktı lan.sinirlendim bi sn ...

Neyden bahsediyor bu Allah'ın ergeni diyorsanız tabiikide #thecarriediaries ne olabilir ki ? 
17 gün kaldı lan !!


Aslında bakarsanız diziyi bekleyişimin sebeplerinden biridir kıyafetleri.Yılının abartısına uyan seçimler ve benim 80'lerde niye yaşayamıyoz olum dememe sebep olan kombinler.
Öhm konuyu saptırmadan yeni sezondan yavaş yavaş fotograflar gelmeye başladı hem onları yayınlıyım hem ufak ufak fikrimiz olsun değil mi ?
Yeni sezondan gelen şirinmi şirin AnnaSophia @tcd resimleri . Bazı kesimler tarafından abartılı bulunsada,şık şirin gözükmüyor mu ?

Bradshaw tarzı sevilmez mi ama ?


Bu şirin elbiseleri bershka mango gibi klasik magazalarda bulabilirsiniz,bilirsiniz artık özel bir marka gerekmiyor,heryerden edinilebiliyor.Ben kotondan bu tarz çiçekli şirin birşeyler edindim bile.

Siz şimdi kış geldi yaz kafasındasın Ayşe diyorsunuz,yaz kış hep rengarenk olmak lazım.Kıpır kıpır ! *teenagekafası*Colourblock tarzı bence eskimeyen bir olay,her daim canlı gösterir.. Tek formül ; Renkleri hayalgücünüze göre birleştirin.en doğru yolu size o gösterecektir.Bu haldeyim şu an,aldıgım her yeni kıyafette aynı heyecan ve kıpır hali.

-Hızlı ve kısa oldu,bilgisayarım yok çünkü :( , görüşlerinizi beklerim colourblock hakkında,sevgiler :) -

1 yorum:

  1. 17 gün müüüüü :O ne çabuk geçmiş zaman ya, ama yinede beklemekten ciğerim soldu diyebilirim *.* senin gibi bende bu dizinin en çok kıyafetlerini seviyorum. carrie başta olmak üzere maggie'nin de kıyafetleri harika :) (maggie'nin tarzı biraz daha sade olduğu için daha hoş geliyor bana)

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.