10/05/2013

İzledim : Ghajini

yeni izledim sayılmaz fakat napalım benim gibi bir üşengeç yeni yazı girebilir ..

Dikkat,filmi izlerken Aamir Khan'a aşık olabilir,kah ağlarken kah gülerek delirebilirsiniz.Şahsen tam ergenliğimin şu günlerinde ben aklımdan çıkaramadım o sahneleri .. o aşkı .. öhmm spoiler !

Neyse ben fazla spoiler vermeden bahsedeyim size.'' Nişanlısı öldürülen  'nın ''ghajini'' denilen adamdan  intikamı.. Upps ! çok mu direkt ''konu'' verdim acaba ? neyse ben konuşmıyım detaylı anlatıcam yoksa ... kopyala yapıstır yapıyorum hemencecik.

Sanjay Singhania Hindistan'ın en büyük iş adamlarından biridir. Bir iş gezisi dönüşünde evinde nişanlısı öldürülür. Başına demir sopayla darbeler alan Sanjay da kısa süreli hafıza kaybına uğrar. İntikam almak isteyen, Sanjay nişanlısını öldüren Ghajini' nin peşine düşer.

konusu basit bir anlatımla.. Bollywood filmlerini bilirsiniz,filmin ortasında hemen bir performans girer,eğlenceli ''bazense'' saçma.Ama dediğim gibi eğlenceli :)Ghajini'den bir izleyin derim,kalpana ve shanjay'a hayran kalınabilir ^_^

Tamam,ergen hislerimle en ufak romantik filmde çoşabiliyorum ama Aamir Khan varken abartmak bile abartmak gibi gelmiyor .. Neys. filmi Youtube'da bulabilirsiniz altyazılı.Ha bir de Asin'i çok kıskandım .. 

Asin : Kalpana
Aamir : Shanjay

Süre : 3 saat
Imdb puanı : 7/10
Yapım yılı : 2008 

Not * Ghajini orjinal olarak 2005 yılında tamil dilinde çekildi,fakat aamir bu filmi çok beğendiği için kendide çekmek istedi ve 2008 yılında hint versiyonu vizyona girdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.