11/16/2013

İZLEDİM : Yeh jawaani hai deewani

Selamlar ! Yine bir film yazısıyla karşındayım seyirci .. Baktım bollywood yazılarım sevildi,ee bende binlerce bollywood filmi izledim niye yazmayayım ki  değil mi ?

Bu günkü filmimizYeh  jawaani hai deewani

Öncelikle şunu belirteyim ; Deepika Padukone  ne hoş bir hatundur öyle ! Kendisi filmimiz başrolu ''klasik'' içine kapanık gözlüklük inek öğrenciden güzel bir fıstıga dönüşen kız.
Her ne kadar klasik bir olayla karşı karşıya olsakta,ben işleyişi sevdim en azından.Hani '' Hep aynı şey yea , bıktık ! '' dedirtmedi.


Bunny ve Naina isimli iki karakterin hikayesini ele alır. Bu iki ayrı karakter koleji beraber okumuşlardır fakat onları farklı farklı yerlerde yaşamaya itmiştir. 20 li yaşlarda şans eseri bu iki kişi tekrar birleşir. Naina ve Bunny nin birleşmesi ise ortak arkadaşları olan Aditi’nin düğünü vasıtasıyla gerçekleşir

Diye anlatıyor internet filmin konusunu .. Aslında her şey Naina'nın okulda neredeyse hiç konusmadıgı kendisinin tam tersi olan adita'yla avm'de karşılaşması ve Adita'nın ona arkadaşlarıyla gidecekleri tatilden bahsetmesi ve davet etmesiyle başlar .. Tabiiki Naina'nın ailesi izin vermez,Naina habersiz gider vs. Upps ! Spoiler .. İzleyin ve görün bence bu naif romantik komedi filmi !


*Çokmu çok iltifat yağdırdım ? *
Kendisi Deepika başrolümüz,zarif güzelimiz.Yıllar sonra Bunny'nin geldiğini görünceki hali ...


Neyse neyse biraz geriye dönelim,ailesinin sözünü her zaman dinleyen ve çok çalışan Naina sonunda isyan eder.


Ve tabiiki o tatile gider .. 2. gifteki performans çok eğlenceliydi görmek için tık tık Ha bu arada Deepika'ya iltifat yağdırdım Ranbir Kapoor'da fena değil ha .. hemde hiç !! *diğerbaşrolumuzerkekolanımızranbir*


Sonra ne mi oluyor ? Orasınıda siz izleyiverin.Şahsen ben beğendim.Bir ımdb olsaydım 8,5/10 diyebilirdim.*FİLMDEN*

Başka bir gün başka bir bollywood veya farklı bir filmle görüşmek üzere ! #

1 yorum:

  1. Bu Filmi cok seviyorummmm hatta Dvd'sini aldim en sevdigim filmlerden biri. Deepika Muhtesemm!! Ranbir benxe okadar yakisili olamamsina ragmen yinede bi Karizmasi var ve bu Filmde görülüyor .. Süper ötesi bir Film!!

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.