11/09/2013

#TCD Bradshaw geliyor !

Ne alaka geliyor ? Dizi zaten o sarı kızın üzerine değilmi ? gibi aklında sorular olustu dimi ? izleyicim,canım,baklavam...

Tcd ve satc(sexandthecity)'yi birlikte seyredenler bilir,satc'da bradshaw gençken bile uslanmaz bir kız oldugundan bahsediyor yer yer.
Ama bahsedilenin tam tersi #tcd 'deki bradshaw pısırık pollyanna benim için.Ben güçlü görünmeye çalısan,ayakkabı aşığı,ayrılıkların ardından dahada güçlenen kızı özledim diyordum ki- yeni sezon fragmanları al sana bradshaw der gibi yüzüme çarptı herşeyi .. 

İyimi oldu ? iyi oldu ! Yeni sezondan bir kaç kareyle yeni yeni kendini bulan bradshawı anlatayım ..
Tam burda dedim ki ; Yürü be kızım ! Kim tutar seni .. Ne  öyle saklamaya çalış gizliden gizliye kendini ye nereye kadar ? Biri bu sarışın dolgun dudaklıya gününü göstermeliydi ! Ne öyle hataları o yapsın sonra gelsin üzgün köpek bakışları atsın sen affet .. yok öyle yağma !

Kısacası biz bu kareye güçlenmeye başlayan bradshaw diyoruz .. Bu kareyle daha neler anlamdırılabilir aslında ...
Ama SJP mükemmeliği ? Neyse kafamı dağıtmıyım yoksa toparlayamayacağım postu hemencecik bitsin *-*

Wait sayın seyirci postu toparlayıp bitirmeden önce araya sıkıştırıyım ; 2.sezona bomba gibi düşen Kim Cattrall'ı aratmayacak derecede yetenekli kızımız Lindays Gort yani genç Samantha Jones'u ve Carrie'ye yardımlarınıda unutmayalım ..


Neyse işte dediğim gibi güçlenmeye çalışan,hislerinin karşısında duran ve ''kadın'' bir Carrie yeni sezonda bizleri bekliyor .. Daha mı güzel olucak bu sezon ? olucak ! 
Son olarak ; 


diyip bu çıcıkla yiyişip bir şey hissetmediğini göstermeye calısmasıda sjp bradshaw tarzı değilmidir ?

Demek istediğim şudur ki ; Eski Bradshawımı özlemişim !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.