12/26/2013

bir kafa karışıklığı,önerili falan.

25..12..2013
Saat 22:00.
Elim kayıt düğmesine gidip geliyor,açıyorum boş boş bakıyorum,geri kapatıyorum.
Elim zar zor gidiyor klavyeye,başlıyorum.
Başlıycam.
Hadi bakalım !

Ne konusunda yazsam derken,yılbaşına 5 gün kaldıgını farkettim.


Farkettim ve madem ben dışarı çıkamıyorum,çıkıp eğlenenlere bari oturduğum yerden öneri yazıyım dedim.Bizimkiside fakir eğlencesi n'aparsın seyirci.Çıkıyormus gibi hayal ediyoruzda,yazıyoruz zevkli zevkli !


Biraz neşeli,teenage tarzı saçlardan başlayalım ^^ Hep Lea 'dan örnek veriyorumda,bu kadının herşeyine hayranım yahu ! Örgülü topuzları ne kadar hoş değil mi ? Yılbaşındada uygulayıp,şirin şirin gözükebilirsiniz ^^
Tek parça elbiselerle devam edelim .. tek parçaların güzelliği,tek bir takıyla işi bitirebiliyor olmanız.Saçları salık kullansanız bile yetiyor.. güzelde stilettolar.. oh mis ! 


Dergi kapaklarından,çekimlerden devam ediyorumrum.Malumunuz yine en hoş styling'ler yine orda.Ashley Olsen'ın kapaktaki hali ne kadar hoş değil mi ? tam partilemelik ! 


Naya'nın davet kıyafetleri,yılbaşı programına uygun.Zaten hatun ne giyse yakıştırıyorda,seçtikleride zaten mükemmel olunca bu iki etken en güzeli ortaya çıkarıyor. ( Ne cümleydi be ! Bazen kendime dönüp soruyorum,cümle kurmayı becerebiliyormuyum cidden ? valla bak kendim okurken yoruluyorum seyirci)

Neyse konuyu dağıtmayalım,yemin ediyorum dikkat eksikliği var bende.Valla bak.Saat oldu 23:55 .. Ben arada dizi izleyip yemek bile yedim.Kıvranıyorum şu an,cidden.


Çokmu çok karışık ? bir o kadarda güzel.Son 2-3 senenin doresi,o ağırlığı hafifletmek içinde mesaj verici gençlik dolu t-shirt ! Huhu .. ben iyice uçtum.

Saat : 00:02
Bu postu bitirmezsem,bir daha hiç bitmiycek.
Kalıcak,tozlu blogger köşelerinde.
Daha faydalı ve kafamın yerinde oldugu postlarda görüşmek üzere.
renkli geceler artık ! 
xoxo.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.