1/06/2014

'' Alev alev yandığım doğru .. '' ~ Bir GB/Zeyker Hikayesi.


Şimdi nerden başlasak n'apsak bilmiyorum.
Çok aklımda olan bir yazıydı .. Dedim yazayım,aradan çıksın.
30 bölüme dayandı dizi,yok Kerem Zeynebin sütyenini aldı,yok didişiyolar,ahanda Kerem Zeynebe aşık yoksa Zeyneptemi aşık ?!?! Aaa ! derken 26 bölümde birbirlerine sonunda itiraf ediverdiler.


Aslında o itiraflardan sonra herşey sarpasardı ya.Domuz Barış'ın Kerem'e yaptığı duygu sömürüsü,Zeynebin Melis'e acıması.Hep hep birbirlerinden uzaklastırıyor .. 
Dizinin senaryo yazarının Gökhan Horzum olması korkutuyor insanı .. Bilirsiniz Kavak yellerinide o yazıyordu.Onun  gibi 5 sezon sarpasarmasında.. 
Amaan işte aşkın çektirdiği işte n'apcan ? Senaristede kızmamak lazım :3
Neyse işte Bürsin'in Amerikan aksanımı desen,Doğandemir'in 28 olduğu halde 20 gözükmesimi desem,tatlı tatlı gülüşmelerimi dersin,aralarındaki kimya'mı dersin ... Diziye hep çekiyor insanı...
|EVETCÜMLEKURAMADIM|
Ne diyorduk ? GB,aslında genç yeteneklerin showa çıktığı yerl,daha önce ismini az biraz duyduğumuz insanlar hayatımızın merkezine yerleşiverdi.. Fangirl hislerimin kabardığı şu zamanlarda,GB tam bir zehir.İzlerken en çılgın halimle seyrediyorum :P hop oturup hop kalkmak ^_^


Genç yetenekler,gb'yle star olanlar demiştik değil mi ? Efecan Şenolsun var birde.Dizideki bildiğimiz saf şapşik Can.Yani yukarıdaki kendisi.O kadar saf seviyorki.. İçine işliyor insanın.''Vay be dünyada böyle adamlar var mı ? '' diyorsun.Yok işte .. Neyse..


Birde son bölümlerde Güneş çıktı iyi mi ? Biz dizinin ismi soyut anlamdadır diyorduk,somut anlamı varmış.Şimdilik yüzünü gizliyor kendisi,bir kaç bölüme gösterir,piskopat bir şey olmasında aman.

Yok kore versiyonu BoF'dan çakma.
Yok oyuncuları vasat.
Yok öyle böyle diyenlere inat,bol seyircili bol reytingli efenim.

-renkli günler.

1 yorum:

  1. bende çok seviyorum bu diziyi ya :) Kerem hem romantik hem yetenekli hem yakısıklı adam resim ciziyor pasta yapıyor ya ! Biraz kasıntı neyse ki de azıcık itiyor yaniiii :P Ben Güneşi çok merak ettim neyin nesi kimin fesi bu günes ya düşündüm düşündüm bulamadım valla.Ellerine saglık canım ay cok konustum gidiyorum ben :D

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.