1/27/2014

Grammy Awards | Ne yapıverdiler ?


Uykulu gözlerle dün gece bekledim,canlı izliyim dedim ama olmadı.. duramadım .. 4'lere kadar oturan Ayşe dün oturamadı.Neyse sabah kalktığım gibi resimlere baktım ve yine waov diyebileceğim birileri yoktu.. yine ağladım yine ağladım ... 

Ve her zaman ki tarzımla herkesi toplayamadım,gözüme çarpanları kırptım geldim.

Zendaya'dan bahsedersek yavrum sen 17 oldun dimi ? Hmm .. peki ne bu olduramamışlık ? ne bu hal ? Ağzımı açayımmı daha fazla durayım mı yoksa ? Yada direkt mükemmellik olan Beyonce 'a atlayayım,her zaman ki queen'liyle ortalıkta salınırken,yine hoş yine taş duruyor hakkını yemeyelim.Ama Katy gibi bir şirinlik muskasına ne diyelim ? Seni seviyorum bu rengi seviyorum ama müzik temanı beğenmedim Katy,cık .. kaybettin accık.
Asıl Queen Madonna'ya gelirsek eğer,dün 34 evlilik gerçekleştirmişler törende,ona uyayımmı demiş,yoksa maskülen takılıyorum artık bu yaştan sonra napayım mı demiş .. demiş ? 


Pink'in dün kü performansını seyrettim yine uçurmuş oraları,performansından dolayı lafım yok,yoksa kötüleşebilirim,olmaz (!) Taylor'u göreniniz var mı ? teniyle birleşmiş elbisesi,sıfatını seçebildiniz mi ? Asıl Anna Kendrick'in bacağını gördünüz mü ? Aklıma Angelina Jolie geldi .. tabii bir Angelina diiil ama beğendim,yani oluru var en azından.
Paris her zaman ki sosyetik haliyle,ayol bende burdayım hiii !! .. tipiyle .. süzülürken .. saçlarını beğendim ama 10 puan.
Kelly ve saçları favorimdir bilen bilir,severim hatunu her tombişi severim aslında o yüzdendir bilinmez ama.. kendisini saklamasınıda iyi biliyor ha .. siyahlar .. iyisin yine iyi hadi .. 

Başka var mı ? yok .. aslında vardırda benim zamanım yok .. uykum var şu saatte gözümden uyku akıyor .. gidiyorum o zaman,dönerim ben... 
Niye bu kadar yarım yarım yazıyorum ? bilmiyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.