1/22/2014

Yükselen Yıldızlar .. Vol 1 = [J.Law]


Evet,evet,evet yeni bir yazıyla karşınızdayım.Artık konusu kalmayan Ayşe'nin dramıyla karşı karşıyaysınız aslında ! Bir kaç dergi,blog karıştırması sonucu,son zamanlarda oynamadıgı film kalmayan j.law'ı karşınızagetiriyim dedim.. Jennifer Lawrence 1990 yılında Louisville, Kentucky'de doğmuştur diyor,vikipedia ! bir çok projede yer alsada 2010 yılında Hunger Games 'den sonra adını duymaya başladık .. Genel olarak.


Sonra patladı gitti,yükselme noktası oldu thg trilogy,ödül üzerine ödül kattı hanesine .. bunlardan biri ise oscar :)

Çoğu kişi tarafından şişman olarak eleştirilsede,her zaman kilosundan memnun olduğunu ve hiç bir zaman o kilo takıntılı kızlardan olmadıgını , yemeyi sevdiğini söyler -ki bu her yere damgasını vurmuştur.Gittiği her törende '' burada yemek var mı ? '' sorularından tutun,heryerdeki samimi hallerine.Aslında kadın kendine böyle çekiyor insanları.


Birde .. gittiği her törenden ödül almadan çıkmıyor ! Bildiğin ödül varsa geliyorum diyor sanki kadın :D kazanmadığı tören yok son 3 yılda.

Dior'un sponsorlugu yüzünden her davette dior giymesiyle eleştirilen j.law son zamanlarda eskiye göre stilinde gelişmeler gösteriyor aslında .. 


filmden şirin bir replikle veda ediyorum..
kısa öz,faydalı oldu umarım.
renkli günleeer ! 
xoxo

1 yorum:

  1. Merhaba

    Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler
    http://mommyslifetime.blogspot.com/

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.