2/15/2014

Back to school,everytime | Okula Dönmek ?!

Niye böyle ingiliz kızıymışım gibi bir başlık attım bilmiyorum.Yarım yamalak ingilizcemle buralarda ne yapıyorum bilmiyorum.Ve ingilizce başlığının yanına alakası olmayan Türkçe başlık niye attım bilmiyorum. Neys- buraları geçelim bir önce.

Şu okulun ilk haftasını atlatmamla birlikte kendi içime bir döndüm,acaip bir döngü içerisindeyiz bunu düşündüm,lan daha dün tatilde değilmiydik biz ?! oldum bir an.Zaman öğrencilere çabuk geçmiyor,zaman gerçekten çabuk geçiyor.Ve biz hayatımızın her anında okula dönüyoruz.Okulu yaşıyoruz.Okulu bırakamıyoruz.
Moda'nın içinde bile school girl diye bir hal var,stil sayfalarında.

Hal buyken insanlar buyken bizede bu sayfalardaki ciddi,etek+ceket+gömlek tarzını taşımak düşer dedim,ve sizin için sevgili izleyenler buraya bir kaç bir şey taşıdım.


Alexa Chung'da bu haliyle öğretmen ya da staja giden bir öğrenci hali çizmiyor mu ? Yalan söylemiyorum,bana bunları hatırlatıyor !

Gözlüklerimizle,pantolon askılarımızla,ekoselerimizle bu günlerde çok öğrenci tarzımızı almıyormuyuz üstümüze.Yoksa benmi görmek istediğim gibi görüyorum ? Moda zaten nasıl yorumlarsanız o değilmidir ? Okulla içli dışlı olmamdan bunlar.

Ya da gevelediklerimi boşverin,okul hayatın her yaşında stilimize yansıyor.
Daima daima .. 

fotograflar:lookbook,tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.