2/09/2014

İzledim : [ Pyaar İmpossible [Aşk İmkansız !] ]

Bollywood filmleriyle devam ediyorum,ne bu bollywood aşkı diye sorduğunuzuda duyabiliyorum fakat,bollywood farklı birşey.Bağımlılık yapıyor.Uyuşturucu gibi hele ki benim gibi film severler için.

Abhay, isimli genç Alisha adındaki güzeller güzeli kıza abayı yakmıştır ve ona platonik olarak aşk beslemektedir. Abhay‘ın şansına ikili aynı koleje düşer ve Abhay için bu bir fırsattır sevdiği aşık olduğu kızı her gün görme fırsatını elde etmiştir. hintfilmi.net Fakat bu aslında Abhay için bir bakıma kötü bir şekilde seyretmektedir, çünkü Alisha’nın okulda ne kadar populer ve istediği her şeyi elde edebilen bir kız olduğunu fark etmiştir. Yani Abhay’ın diğer erkekler arasında şansı neredeyse hiç yoktur. Pyaar impossible filminde acaba Abhay cesaret edip bu çıtır kıza aşkını ilan edecekmidir? Yoksa ömrünün sonuna kadar bu aşk kalbinde derin bir yara olarak mı kalacaktır ?

Konusu her ne kadar klasik,çirkin çocuk güzel kıza aşık olur gibi gözüksede.O klasik filmlerdeki gibi çirkin çocuk yakışıklı bir halde dönüp kızı kendine aşık etmiyor .. DİKKAT GERİSİ SPOİLER !  
Filmin konusunu bir siteden kopyaladımda pek anlatmıyor gibi.. Kızı üniversitede görür,Alisha bir nedenden dolayı başka üniversiteye geçiş yapar ve abhay onu 7 yıl göremez bir daha.Ama 7 yıl boyuncada aşkını içinde tutar.Bir yazılım geliştiren Abhay bir şirkete bunu çaldırır,ve yazılımın peşine düşer .. Bu macereda Alisha ile karşılaşır.Alisha'nın evinde yanlış anlaşılmalar sonucu bakıcı olarak çalışmaya başlar.Onun huysuz kızıyla uğraşır,ama onada kendini sevdirir... 

Bu aşk hikayesinde tabikide araya aksilikler girer.Alisha Abhay'a kızar,onu ''bakıcılık'' işinden kovar.Ama bir süprizle karşılaşır.


Kızının okul piyesindeki bu performansıyla yıllar önce Abhay'yı tanıdıgını öğrenir.Aslında kendisine bakıcı olarak gelen bu kişinin yalan söylediğini düşünsede neden yalan söylediğini anlar.Kusura bakmay biraz eksik konuşuyorum ama spoiler vermeden devam edeyim diyorum.Ara ara yerler meraklandırsın :)

Alisha gerçekleri anlar,Abhay'yın kendisini prensesler gibi hissettirdiğini anlar,asıl önemli olanın gerçek sevgi olduğunu anlar .. Uday Chopra (abhay) performansına bayılacaksınız.Priyanka Chopra(Alisha) tescilli güzel zaten.


En çok sevdiğim performansta bu oldu ! Alisha Abhay'yın kendisine benim gibileri güzel kızlar sevmez demesi üzerine ; onun gibi giyinip erkek avına çıkar ! Ama bir şey elde edemez.Aşk mümkün diyen Alisha performansın sonunda mümkün değil diyip pes eder.

Umarım sizde benim gibi seversiniz.

1 yorum:

  1. hala bi ben başlayamadım şu bollywood a :) kabarık elbisemle hollywood hollywood takılmaktan vakit mi kaldı bollywood a (:

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.