2/05/2014

Swag tarzıyla : ▲ RİHANNA ▲

  1988 ' doğumlu 25 lik hatun ! Tapılası insan ! Müziğiyle tarzıyla,güzelliğiyle büyüleyen şahsiyet ! Navy değilim fakat,hastayım bu kadına.

Amerikan'ların swag diye tanımladığı daha doğrusu şöyle diyeyim,hiç birinizi takmıyorum havalıyım ! bir tarzı var,büstiyerlerin kırmızı rujların kadını.

Chanel markasının kadınıda ayrıca ! Bir gün kısa şort büstiyer gördünüzmü diğer gün Chanel'in klasik takımları içinde gördüğünüzde şaşırmayın.Her tipi,tarzı üstünde kaldırabiliyor..


Kliplerinde çoğunlukla seksiliği ortaya çıkarıyor,hatun hatun ama,yapıyor izletiyor.. 

Shakira'yla çıkardığı işi gördünüz mü ?

Siz son bombasıyla baş başa bırakıyorum --->  Shakira beyonce düeti içiiiiiiiin

Son zamanlardaki eventlerde,sokak ve konser'deki swag halinden sıyrılıp,tam ikon oluyor.Stilettoların kendine yakıştığınıda iyi biliyor tabii,kullanmaktan çekinmiyor.Bir bacak var ki hele göstermekten çekinmediklerinden .. İyi yapıyor .. Model gibi kadın..
Çuval giyse yakışırın bir versiyonu 1.fotograf .. Peştemal giysem yine taşım yine taş !

Günlük hayatında swag halinden vazgeçmiyor tabiiki .. Şapkasını ters takışı,bol takısı,askeri detayları bol bol kullanması.Ve siyah tutkusu ! <3'3 Siyah tutkusu olan kadınlardan ayrı bir postta bahsedeceğim onu söylüyeyimde .. dur dur birşeyi atladım ! Kimliği haline gelen kırmızı ruju ! Her detayıyla ikon olduğunu kanıtlar halde.


Giyimini o kadar övdüm .. taptım taptım tamamda.Asıl sevdiğim kısım aksesuarları aslında Riri 'nin.Birde kullandığı uzun tırnakları.Normalde kadınlarda cadı gibi bulurum ve itici gelir o tırnaklar .. Ee haliyle ! Nasıl gelmesin..ilk aklıma gelende şey oluyor aslında .. O tırnaklarla nasıl yemek yeniyor ?! Dimi ama ?! Kürek gibi ! fakat itici bulduğum bu tırnaklar Riri'de nasıl ikonik,nasıl hoş nasıl destansı .. ahh..Bundan sonrasını toparlayamıyacağım .. ciddi anlamda aşık olabilirim.Fazlası bana zarar yani.Stilinden detaylarla sizi baş başa bırakıyım ben.
Eski yıllara ait fotograflarını koymuyorum,koysaydım eğer tüm bu tapınmaları geri almak zorunda kalabilirdim.Biz bu haliyle sevelim,tapalım.Eee ne demişler ? hatasız kul olmaz !

2 yorum:

 1. Ah ben seni nasıl keşfetmemişim daha önce !!!

  Yazılarını bir solukta okur oldum ,çok özgünsün hatun :)

  Bende Rihanna hayranıyım .Shakira ile şarkılarına ise offf offf diyorum.
  İki taş ; iki mükemmel ses .

  Sessiz takipçilikten çıkasım geldi .
  Öpüyorum .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl ben seni nasıl tanımamışımm !!
   Ne kadar içtensin,*kızarır*
   Dediklerin içinde teşekkür ediyorum :)

   Sil

Yazsanaağğ.