3/05/2014

Zeyker Power !!

Nerden başlasam,fangirl hislerimi kullanmadan nasıl sakin olabilirim diye düşünürken bu yazıyı kaleme alıyorum.Son günlerde bir Güneşi Beklerken furyasıdır gidiyor.İzliyorsan eğer bilirsin ey seyirci ZeyKer çiftini.Eğer izlemiyorsan,her dizideki gibi bir çift .. ne var ki ? diyor olabilirsin.. Ama öyle değil ! Yazının başlığı neden böyle diyorsanda eğer,fanların arasında oluşan bir kelime,bu gün kü yazıya en uygun şey bu diye düşündüm.
Öncelikle daha önce Türkiye'de boy göstermeyen Kerem,gb ile birlikte dizi dünyasına ''bomba'' gibi düştü..Aksanın vermiş olduğu Türkçesiyle,mütevazi tavırlarıyla,sempatik konuşmalarıyla .. 


Belki ondandır,belki kimyaları iyi tutmuştur,belki oyunculukları .. daha çok sebep sayılabilir fakat dizideki zeyker çifti çok sevildi ! Kerem ilk bölümde okuldan kaçırmak istediği Zeynebi son bölümlerde okula getirmek için elinden geleni yaptı...Zıt kutuplar birbirini çeker badboy Kerem masum Zeynep'e aşık olur diyorsanız eğer,eski bölümlerde Zeynep'in badgirl halinide gördük,nasıl bir uyumda olduklarını anladık ! :) Gerçekte sevgili olduklarına inanıldı,her sahneleri ağız açık izlenildi fanlar tarafından.#Hanker diye anıldı gerçek hayattada.


Öyle ki çıkan dedikodulara rağmen fanlar öyle bir sahiplenmiş ki,bir kaç fana rastgele sordum bakın ne cevap verdiler.. 


  1.  Bence çift olmak için seçilen en iyi iki insan. Henüz birlikte olup olmadıklarını bilmesem de arkadaş olarakta uyumları çok güzel. Enerjileri falan, ne bileyim aşırı uyumlular. Hani çok aşık olmak olayını belirtmek için 'Leyla ile Mecnun'gibi sıfatlar kullanılır ya. Arkadaşlık için 'Hande ve Kerem' aşk içinde 'Zeynep ve Kerem' sıfatlarını kullanmak bence tam yerinde olur.  
Nick : Neolducooladam

  • Bu zamana kadar gördüğüm en uyumlu en sevimli en şirin mi şirin çift, kısaca uyumun dibi! Keşke gerçekten birlikte olsalar..
Nick:kereminaslisi

  • hanker demek uyum demek. hanker demek aşk demek.
Nick : tekaskzeyker

Bazı yorumcular tarafından klasik bir gençlik dizisinin çifti olarak anılsada,#zeyker aşkı ileriye dönük bakıldığında efsaneye dönüşecek gibi duruyor.
Umarım fanların umduğuda gerçekleşir ! ^_^


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazsanaağğ.