11/16/2014

Aman Manish Malhotra Başımızdan Eksik Olmasın.

En azından Hindistan halkının başından .. bize yine onun yaptıklarına ağzımız açık bakmak düşer çünkü alabilme imkanımız yok ve de burada giyebilme fakat biz yine bakakalalım ama Manish Malhotra bitmesin bu sektörde .. 

Şimdi pat diye girdim fakat Manish Malhotra öyle bir adam ki sakin bir giriş yapamadım çünkü bana göre Manish Malhotra sakin bir girişle anılacak derecede bir tasarımcı değil çünkü.

Öyle bir adam ki tüm bollywood film sektöründe sosyetesinde hüküm süren bir adam... Başka tasarımcılar var mı ? var ! Fakat herşeyin altında Manish Malhotra'nn imzasının olması tesadüf değil.. 

Tesadüf değil tasarım zekasının ne kadar büyülü bir bahçede yaşadığının göstergesi.Hani hep diyoruz Elie Saab masal dünyasının adamı diye ... heh,onun bir kardeşi var ise oda Manish Malhotra'dır.


Her tasarımının birbirinden çok farklı olmasının,kendisini tekrar etmemesinin göstergeside o büyülü bahçede nasıl düşünceler döndüğünü düşündürtüyor insana .. Çok mu fazla övdüm ? Sen bunu okuyan inan ki çok övmedim .. Ama daha fazla konuşursam bu adama nasıl tapındığımı çok fazla gözler önüne sereceğim ^-^ Ben sizi yaptıklarıyla baş başa bırakayım. '' Aman Manish Malhotra başımızdan eksik olmasın. ''

1 yorum:

  1. Adsız18:25

    afyon spa, balıkesir spa, bursa spa, Izmir spa, kayseri spa, sıpa, sıpa rehberi, spa, spa nedir, spa oteller, spa rehberi, Türkiye sıpa, Türkiye spa, yalova spa http://turkiyesparehberi.com

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.