2/09/2013

Teenage Stiller # Elle,Hailee,Chloe #


Bazen bu kızla aynı yaşta olduğuma inanamıyorum.Bu kızsa ben neyim , ben kızsam bu ne sayın seyirciler ?
Böyle 14'lük kızmı olur lan niye resimlere bakıp bakıp iç çektiğiimde doğrudur.Neyse hepsini kısa kısa inceleyeceğimden dolayı fazla uzatmayalım canlar.


Yer yer iyi giyinsede , tipe bak bir de giydiklerine  peeeeeeh , dediğim anlarda oldu.Demekki kusursuz dediklerimizinde bir kusuru varmıış.
Bilindiği üzere Hailee'nin giyimine moda dergilerinde 35 yaş denildiği var-ki doğru söylemişler hepsini geçtim.4.fotograftaki ne kuzum ? Sen 55 yaşında 80'lerde yaşıyan bir hanımefendimisin nesin canım ? Yeni stilist tut kendine bişiler yap.


Chloe'ye gelirsek sokak stili olarak çok beğendiğim bir iisim.Kendisi 15 benden 1 yaş büyük fekaat yine yaşını göstermiyor yine taş yine taş.Allah'ım bunlara vermişsin bize zamanın kalmamış ? 


Şurada davet stilleri var Chloe'nin fekat onlara hiç girmeyeceğim efenim.Çünkü sokak stilleri daha hoş daha bi güzel.En azından diğer teenage güzellere göre süper bir sokak tarzı var.

Aslında faydalı olur diye düşündüm , dedim belki iyi bir şeyler çıkarda faydalı bir post olur fekat dostlarım kızlarda güzellik var iyi hoşta zevk yok.Allah bir özellikten alıp diğerine veriyor sanırsam.

2 yorum:

  1. Hiç iç çekme bence..Her yaşın kendine göre yaşanması gerekenleri vardır. Bu yaşlarda insanın doğal güzelliği zaten tüm elbiselerden ve makyajlardan daha güzeldir. 25' den sonra bugünlerine geri dönmek ve doğal görünmek için çok şey yapıcaklar:)Bu kadar erken yaşta tüketmek niye?:) Sevgiler:)

    YanıtlaSil
  2. Ahh en mantıklısı ! bunlara göre binkat daha güzelim doğallık açısından o zaman :D ama Elle'ye baktıkçada bir iç çekme oluyor ister istemez :D

    YanıtlaSil

Yazsanaağğ.